Euro
15.3240
-0.67%
Dolar
13.4321
-0.64%
Altın
785.4810
-0.53%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
577.363
-1.42%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  Teröriste şehit diyen CHP'li vekile tepki - Video

  PKK’lılara şehit diyen CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven’e tepkiler çığ gibi..
  • 11.08.2012 - 09:30
  Teröriste şehit diyen CHP'li vekile tepki - Video

  Teröriste şehit diyen CHP li vekile tepki - Video #1

  İzmir Foça'da askeri servis aracının geçişi sırasında PKK'lılar tarafından çifte bombalı saldırı yapılmış,saldırı sonrası çıkan çatışmada ilk gelen bilgilere göre 1 asker şehit olmuş, 11 asker de yaralanmıştı.

  TERÖRİSTLERE "ŞEHİT "DEMİŞTİ

  PKK'nın 1 askerin şehit olduğu hain saldırısının İzmir'de gerçekleştirmesi, bir anda gözleri CHP İzmir Miletvekili Hülya Güven 'e çevirdi. Hülya Güven, Suriye 'deki olayların ekonomik ve sosyal yaşama etkilerini araştırmak üzere gittiği Mardin 'de "Bizde nasıl PKK sorunu varsa, onlarda da muhakkak bazı sorunlar olacaktır. Mesela bizde PKK sorunu var. Askerlerimiz şehit oluyor. Her iki taraftan da şehitlerimiz oluyor. Bunun için başka bir ülkenin gelip bizim içişlerimize müdahale etmesi doğru mu? Değil tabii ki bunun için de bizim Suriye 'ye doğrudan doğruya müdahale etmemiz doğru değil" demiş ve bu sözleri büyük tepki toplamıştı.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!..

  TWİTTER 'DA TEPKİ YAĞDI

  Terör örgütü 'nün Foça 'daki kanlı saldırısı sonrası CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven'e de Twittar 'dan tepki yağdı. Hülya Güven'i istifaya çağıran Twitter kullanıcıları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'na da Hülya Güven'i "İhraç et" çağrısında bulundu.


  Görüş Bildir