Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
292.100
1.28%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi - İzle

  Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi - İzle

  Konya'da Bedesten Çarşısı'nı ziyaret eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendisiyle görüşmek isteyen bir gencin eleştirileri karşısında zorlandı.
  • İHA
  • 05.03.2015 - 22:41

  Vatandaştan Kılıçdaroğlu na demokrasi dersi - İzle #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya’da Tarım Üreticileri Buluşması’na katıldıktan sonra çeşitli ziyaretlerde bulundu.

  "CUMHURBAŞKANI'NA HAKARET EDEN BİRİNİ KABUL ETTİNİZ"

  Kılıçdaroğlu, Bedesten Çarşısı’nı ziyareti sırasında kendisiyle görüşmek isteyen bir gençle konuştu. Genç konuşmasında, Konya’da Kubilay’ı anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği ileri sürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A’yı desteklemelerini eleştirdi. Gencin bu konudaki görüşlerini dile getirdiği sırada korumaların müdahale etmesi dikkat çekti. Gencin korumalara tepki göstermesi ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kendisini dinlediğini söylemesi üzerine konuşmasına devam eden genç, bir vatandaş olarak Cumhurbaşkanı’na hakaret edilmesini kabul etmediğini ve CHP’nin de bu davranış içerisine giren genci Ankara’da kabul ederek arkasında durmasına tepki gösterdi.

  Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na demokrasi dersi - İzle

  "MAKAMININ HAKKINI VERSİN" DİYEN KILIÇDAROĞLU'NA ANLAMLI YANIT

  Kılıçdaroğlu’nu da örnek aldığını ifade eden genç, "Ülkemin Cumhurbaşkanı’na hitaplarınızda ne kadar örnek olursanız biz de öyle örnek oluruz" diyerek Kılıçdaroğlu’na düşüncelerini dile getirdi.

  Kemal Kılıçdaroğlu da, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek, herkesin de makamının hakkını vermesi gerektiğini söyledi.Bunun üzerine genç, "Öyle olsa halk oy vermez" diyerek karşılık verdi

  Kılıçdaroğlu, kendisini eleştiren genci de Ankara’ya geldiğinde ağırlamak istediğini ifade etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir