taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9348
6.5444
1491.12
94675.31
284.843
49190.88

Renault'ya bir ödül daha

Renault EZ-GO, EZ-PRO ve EZ-ULTIMO, Grand Prix Yaratıcılık Deneyimi Ödülü’nün sahibi oldu.

Haber Merkezi | 11.02.2019 - 15:46..
Whatsapp ile paylaş
Renault'ya bir ödül daha

Renault EZ konsept otomobilleri üçlüsü, Les Invalides’de gerçekleşen 34. Uluslararası Otomobil Festivali’nde, Grand Prix Yaratıcılık Deneyimi Ödülü’nün sahibi oldu.

Renault'ya bir ödül daha

FORMULA 1 ARACINA BİR ÖRNEK

EZ-GO, EZ-PRO ve EZ-ULTIMO konsept otomobilleri, Renault’nun 2017’de açıklanan geleceğe dönük konsept otomobil planının parçası. SYMBIOZ; geleceğin kişisel, otonom, elektrikli ve internet bağlantılı mobilitesini sergilerken, R.S. 2027 VISION konsept otomobili ise geleceğin Formula 1 aracına bir örnek olarak öne çıkıyor.

2018 yılında, Renault bu stratejisini devam ettirdi ve bireysel, kolektif veya profesyonel kullanıma dönük elektrikli şehir içi mobiliteyi keşfeden, üç farklı konsept robot model serisinin lansmanını gerçekleştirdi.

Renault'ya bir ödül daha

"ÖDÜL BİZİ GURURLANDIRDI VE HEYECANLANDIRDI"

Renault Grubu Tasarım Başkan Yardımcısı Anthony Lo, ”EZ konsept otomobilleri üçlüsünün almış olduğu Yaratıcılık Deneyimi Ödülü bizi onurlandırdı ve çok heyecanlandırdı. Bu konsept otomobiller yalnızca prototip olmakla sınırlı değiller. Geleceğin akıllı şehirlerinin ekosistemleriyle uyumlu olacak şekilde geliştirilen bu otomobiller, bireylerin ve profesyonellerin şehirlerde karşılaşacağı güçlükleri giderecek şekilde tasarlandı. Otomotiv sektörünün içinde bulunduğu bu heyecan verici süreçte, tasarımcılar olarak bize düşen görev, yaratıcı olmak ve müşterilerimize sürdürülebilir mobilite çözümleri sunmaktır.” dedi.

Renault'ya bir ödül daha

"YETENEK VE YARATICILIKLARIN HARİKA ÖRNEĞİ"

EZ konsept otomobil serisinin bu ödülü kazanma nedenlerini Uluslararası Otomobil Festivali Başkanı Remi Depoix, ”Sponsorluğu Dassault Systèmes tarafından yapılan bu ödül, inovasyon ve internet bağlantılı deneyim açısından en gelişmiş konsept otomobillerini belirlemektedir. Bu üçlü, Renault tasarımcılarının yetenek ve yaratıcılıklarının harika bir örneğidir. Bu konsept otomobillerde şık tasarım, zariflik ve işlevsellik bir araya gelmiştir.” diye konuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir