taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3328
6.10015
1220.955
94247.04
209.353

Rojin'den Demirtaş iddiası

Kürt sanatçı Rojin, ölüm tehditleri almasının ardından Demirtaş'ı arayarak yardım istediğini, ancak aldığı yanıtla şoke olduğunu anlattı.

18.08.2014 - 08:42..
Rojin'den Demirtaş iddiası

Rojin'den Demirtaş iddiası

Geçtiğimiz günlerde Mardin Nusaybinli olan Kürt  sanatçı Rojin'i korumakla görevlendirilen 3 polis memurunun şehit olmasının ardından yaşanan çalkantılar devam ediyor.

DEMİRTAŞ'TAN YARDIM İSTEDİM "AK PARTİ'YE YAKINSIN" DEDİ

Rojin, Demirtaş hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Van'da konser vereceği sırada aldığı tehditler üzerine Demirtaş'ı arayarak yardım istediğini söyleyen Rojin; ''Demirtaş bana 'Tabandan senin AK Partili olduğuna dair bir algı var' dedi'' diye konuştu. Türkiye Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Rojin şöyle konuştu;

''HER İKİ TARAFA YANDIĞIM İÇİN BU DURUMDAYIM''

“Ben istemez miyim yanımda tanımadığım koruma polisleri olmadan özgürce, tek başıma dolaşmayı. Kaç kere darp edildim, saldırıya uğradım. Van'da konser vereceğim zaman aldığım tehditler üzerine Selahattin Demirtaş'ı arayıp yardım istedim. Bugün demokrasiden dem vuran Demirtaş bana 'Tabandan senin AKP'li olduğuna dair bir algı var' demişti. O zaman anlamıştım üzerime yönelik saldırıların arkasında bir karar olduğunu. Her iki tarafa da yandığım için bu durumdayım, kötü insan ilan edildim.”

Rojin'den Demirtaş iddiası

Diyarbakır'da kaza: 3 polis şehit İZLE

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir