taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6993
6.3089
1463.81
106805.2
268.411
43610.86

18 kişilik Rus heyeti Ankara'da

Rusya Büyükelçisi Karlov'a düzenlenen suikastın ardından incelemelerde bulunmak üzere 18 kişilik Rus heyet Ankara'ya geldi.

20.12.2016 - 12:58..
Whatsapp ile paylaş

adadADADADAD

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a düzenlenen suikastın ardından Rusya'dan bir heyet, incelemeler yapmak üzere Ankara'ya geldi.

HEYET ESENBOĞA'YA İNDİ

Esenboğa Havalimanı'na indikten sonra 18 kişilik heyetin ilk durağı Karlov'un otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu oldu. Karlov'un cenazesi bu sabah saatlerinde Adli Tıp Kurumu'na götürülmüştü.

RUS-TÜRK YETKİLİLER BİRLİKTE SORUŞTURACAK

Heyet otopsi işlemlerinin ardından olayın gerçekleştiği Çağdaş Sanatlar Merkezi'ne gidecek. Özel bir uçakla gelen Rus heyetin arasında bir savcı, iki geçici güvenlik ateşesi ve elçilik çalışanları için psikologların da yer aldığı belirtildi. Rus heyet, Karlov'a düzenlenen suikasta ilişkin soruşturmayı Türk yetkililerle birlikte yürütecek.

18 kişilik Rus heyeti Ankara'da

ÇAVUŞOĞLU MOSKOVA'DA AÇIKLADI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'la görüşmesi sırasında yaptığı açıklamada, "Sayın Vladimir Putin'in önerisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tereddüt etmeden kabul etti ve uzmanlarınız Ankara'ya ulaştı veya ulaşmak üzere." ifadelerini kullanmıştı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir