taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7653
Euro
7.371
Altın
1648.33
Borsa
92381.82
Gram Altın
359.918
Bitcoin
49586.25

Saadet Partisi'nin Hintli adayı

Saadet Partisi de listelerinde farklı memleketlerden isimlere yer veren partiler arasına girdi. Hindistanlı emlakçı Abide Tayyip, Saadet Partisi tarafından Bahçelievler Belediyesi meclis üyeliğine aday gösterildi.


Whatsapp ile paylaş

Saadet Partisi'nin Hintli adayı

Saadet Partisi'nin Hintli adayı

15 yıl önce Türkiye’ye yerleşen ve Türk vatandaşı olan Abide Tayyip, Hint kültürünü Türkiye’de yaşatmaya çalışıyor.

'EN İYİSİNİ EN DOĞRU YERDE YAPMAK İSTİYORUM'

Hindistan’a özgü kıyafetleri ile dikkat çeken Abide Tayyip'in siyasete de oldukça ilgili olduğu beliritiliyor. Uluslararası emlak şirketi bulunan Abide Tayyip Türk-Hint ilişkilerinin gelişmesine yardımcı olmak için siyasete girdiğini ifade etti. Daha önce AK Parti Bahçelievler teşkilatında delege olarak görev yapan Abide Tayyip, Saadet Partisi’ne katıldığını belirtti. 'En iyisini en doğru yerde yapmak istiyorum, bunun için de Saadet Partisi’ndeyim' diyen Abide Tayyip, partinin kadın kollarında aktif olarak görev yaptığını kaydetti.

Saadet Partisi'nin Hintli adayı

'KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ ÇOK BÜYÜK BİR VİZYON'

Bahçelievler’de oturan Abide Tayyip, Saadet Partisi belediye başkan adayı Ali İhsan Gündoğdu’nun projelerinin de kendisini etkilediğini ifade ederek, "Özellikle kentsel dönüşüm projesi çok büyük bir vizyon. O projede Ali İhsan Bey’le birlikte çalışmak istedim. Ali Bey Bahçelievler için büyük bir şans" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir