taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3955
6.1135
1213.37
93316.27
210.179

Sabah gazetesi muhabiri Erkan Koyuncu'ya son veda İZLE

Hayatını kaybeden Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu'nun cenazesi toprağa verildi.

04.08.2014 - 08:39..

koyuncu

Galatasaray Kulübü'nün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, dün, giriş kapısına sıkışarak hayatını kaybeden Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu'nun cenazesi toprağa verildi.

CENAZE NAMAZINA ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

Koyuncu için çalıştığı Sabah gazetesinin Balmumcu'da bulunan binası önünde tören düzenlendi ve helallik alındı. Koyuncu'nun cenaze namazı, törenin ardından Eyüp Sultan Camii'nde kılındı. İkindi vakti kılınan cenaze namazına, basın ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı.

Sabah gazetesi muhabiri Erkan Koyuncu'ya son veda İZLE

Sabah gazetesi muhabiri Erkan Koyuncu'ya son veda İZLE

Katılımcılar arasında, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Emir Sarıgül, Necati Demirkol, Mehmet Karlı, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Naci Arkan da yer aldı. Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Erkan Koyuncu'nun cenaze namazına katılarak saf tuttu.

NAAŞI DEFNEDİLDİ

İtalyan çalıştırıcı, futbolcular Burak Yılmaz, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Semih Kaya, Yekta Kurtuluş ve Aydın Yılmaz ile cenazeye geldi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de Eyüp Sultan Camii'ne gelerek Koyuncu'nun yakınlarına taziyelerini iletti. Koyuncu'nun naaşı daha sonra Edirnekapı Mezarlığı'na defnedildi.

Sabah gazetesi muhabiri Erkan Koyuncu'ya son veda İZLE

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)