taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Saç filmi bir hafta boyunca gösterimde

Tayfun Pirselimoğlu'nun 'Saç' filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezi'nde gösterilecek.


Whatsapp ile paylaş

Saç filmi bir hafta boyunca gösterimde

Saç filmi bir hafta boyunca gösterimde

Katadrom Kültür ve Sanat Derneği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, yönetmenliğini Pirselimoğlu'nun yaptığı, 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü"nü "Kavşak" filmiyle paylaşan "Saç", görüntü yönetmeni Ercan Özkan'a da "En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü"nü kazandırdı. Film, 30. İstanbul Film Festivali'nde "En İyi Film", "En İyi Yönetmen" ve "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerine layık görüldü.

Tayfun Pirselimoğlu'nun son uzun metraj filmi olan "Saç"ın başrollerinde Ayberk Pekcan, Nazan Kesal ve Rıza Akın yer alıyor. Filmin 7 Şubat'ta gerçekleşecek gösteriminin ardından film ekibi izleyicilerin sorularını yanıtlayacak. "Saç", bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sinema Salonu'nda görülebilecek.

ÜCRETSİZ ETKİNLİK

Koordinasyonu Katadrom Kültür ve Sanat Derneği tarafından gerçekleştirilen ücretsiz etkinlik, 14 Şubat'ta Mehmet Güreli'nin yönettiği "Gölge", 21 Şubat'ta Mahmut Fazıl Coşkun'un yönetmenliğini yaptığı "Yozgat Blues" ve 28 Şubat'ta Melik Saraçoğlu ve Hakkı Kurtuluş'un "Gözümün Nuru" filmleriyle devam edecek.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir