Euro
10.1096
1.26%
Dolar
8.3777
0.87%
Altın
481.77
1.1%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
404.573
-10.34%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C

  Evimlab ile sağlık testlerini evinizde yapın

  Hastaneye gidecek zamanım yok diyorsanız, sağlık testlerinizi pratik bir şekilde evde yapın..
  • 24.04.2013 - 16:07
  Evimlab ile sağlık testlerini evinizde yapın

  Evimlab ile sağlık testlerini evinizde yapın #1

  Ev ortamında uygulanabilen kişisel sağlık testleri, sağlıkta yeni bir dönemin başladığını gösteriyor. Günümüz dünyasında hepimiz zaman sıkıntısından
  dolayı, sağlığımıza ilişkin kuşkularımızı çoğunlukla ihmal ediyoruz.  Kimi zaman işlerin yoğunluğundan, kimi zaman gizlilik gibi kaygılarımızdan dolayı sağlığımıza ilişkin konuları uzun süre erteleyebiliyoruz.

  Avrupa Birliği ülkeleri, ABD ve Japonya'da bu soruna çare üretebilmek için kurulmuş onlarca hizmet sağlayıcısı mevcutken, ülkemizde bu ihtiyaca cevap veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az.

  TÜRKİYE'NİN SADECE SAĞLIK TESTLERİ SATAN İLK ALIŞVERİŞ SİTESİ

  Evimlab.com, ovulasyon testlerinden, ultra erken gebelik testlerine, erkek kısırlık testlerinden, kanser testlerine, cinsel yolla bulaşan hastalıklardan uyuşturucu testlerine kadar çok geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşitliliği ile sadece sağlık testleri satan Türkiye'nin ilk alışveriş sitesi olma özelliğini taşıyor.

  KULLANMA KLAVUZLARI SAYESİNDE SONUÇLARI KOLAYCA YORUMLAYIN

  Beklenenin üzerinde bir taleple karşılaştıklarını dile getiren evimlab.com Genel Direktörü Belgin Herdem, hastaneye gitmeye gerek kalmadan, evin konforlu ortamında sağlık testlerinin uygulanabileceğini ve dakikalar içerisinde sonuçların alınabileceğini belirtiyor. Testler son derece pratik bir şekilde uygulanıyor ve sonuçlar, internet sitesi ya da kutulardaki kullanma kılavuzları sayesinde kolayca yorumlanabiliyor.

  MODERN DÜNYADA SAĞLIK SORUNLARI ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

  Günümüzde ülkemize ve dünya geneline baktığımızda hastalıkların görülme sıklığında ve insanların sağlık kurumlarına başvurularında ciddi artışlar var. 2002 yılında, sağlık kurumuna başvuru sayısı, bir kişi için yılda 2 kez iken, bu sayı 2011 yılında bir kişi için yılda 8'e yükseldi. İşin maddi boyutuna baktığımızda ise, 2002 yılında kamu sağlık harcaması 10 milyar (eski parayla katrilyon) lira iken, bu rakam 2011 yıl sonu itibariyle 45 milyar lira oldu. Yani 2002–2011 yılları arasında sağlık başvuru sayılarında 4 kat, sağlık harcamalarında 4,5 kat artış kaydedildi.

  BELİRTİLERİ BEKLEMEYİN, KONTROLÜ ELE ALIN

  Hastalıkların doğal seyrine baktığımızda ise, bazen erken dönemde belirti verirken, bazen de hiçbir belirti vermeden, yıllarca sessiz kalıp, ileri safhalarda belirti verebilirler. Bundan dolayı herhangi bir belirtinin ortaya çıkmasını beklemeden, belirli zaman aralıklarında, tetkik yaptırmakta fayda var. 

  EVİMLAB SAĞLIĞINIZI EVİNİZE GETİRİYOR

  Sağlık her ne kadar en önemli varlığımız olsa da, değerini bazen kaybetmeden anlayamıyoruz. İşte Evimlab.com da tam bu noktada devreye giriyor ve vaktim yok, fırsatım yok, kimse bilsin istemiyorum, doktor fobim var, sıra beklemek istemiyorum gibi bahaneleri bir kenara itip, sağlığınızı evinize getiriyor.

  Evimlab.com ile,

  * Kendinizi en rahat hissettiğiniz, en güvenilir ve alışkın olduğunuz ortamda(ev, iş yeri... gibi) tahlil yapabilirsiniz.

  * Kendinize en uygun zamanda(hafta sonu dâhil) tahlili yapıp, sonucu kısa bir süre sonra öğrenebilirsiniz.

  * Testler, kendi kendinize yapabileceğiniz, kolay ve uygulanabilir testlerdir.

  * Testi, kendi kendinize yapacağınız için, sonucu sadece ve sadece siz bileceksiniz.

  * Bu basit işlem sonucunda gebelik gibi çoğu ana-babanın hayali olan bir mutlu haber alabilir veya gaitada gizli kan tespit edip, kolon kanseri gibi hayatı tehdit eden bir hastalığı erken döneminde teşhisini sağlayabilirsiniz.

  Evimlab.com, sadece bir telefon ya da bir internet uzağınızda..

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir