taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6243
Euro
7.3001
Altın
1589.45
Borsa
89643.71
Gram Altın
338.147
Bitcoin
41702.84

Sarıgül'den taksicilere İSPARK vaadi

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Belediye Başkanı olduğu takdirde İSPARK’lardan taksicilerin ücretsiz yararlanacağını söyledi.


Whatsapp ile paylaş

Sarıgül'den taksicilere İSPARK vaadi

Sarıgül'den taksicilere İSPARK vaadi

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül Maslak’ta bulunan bir taksi durağını 00. 00 sırlarında ziyaret etti. Sarıgül, durakta taksicilerin sorunlarını dinleyerek, "Şoför Hakkı Baba’nın oğlu olarak taksi duraklarını geziyorum. Benim babam da sarı taksileri kullandı. Minibüsleri kullandı. Ben de eğitimimi sarı taksilerle yaptım. Sarı taksilerdeki paranın ne kadar değerli olduğunu biliyorum" dedi.

"İSPARK’LARDAN ÜCRETSİZ YARARLANILACAK"

Belediye Başkanı olduğu takdirde İSPARK’lardan taksicilerin ücretsiz yararlanacağını vurgulayan Sarıgül, “İnşallah İstanbul Büyükşehir Belediyemizi önce Allah’ımın sonra taksici esnafımızın sayesinde kazanacağız. Kazandığımız zaman kamu hizmeti yapan taksi şoför arkadaşlarımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İSPARK’larından ücretsiz olarak yararlanacaklar. İSPARK’lara giriş çıkışları rahatlıkla yapmalılar. Oralardan her giriş çıkışa bir ücret alındığı zaman bunu ben doğru bir mantık olarak bulmuyorum" şeklinde konuştu. Sarıgül, bir süre taksicilerle sohbet ettikten sonra taksi durağından ayrıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir