taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.46735
6.1848
1201.981
93287.16
210.853

Savcı olduğunu söyleyerek iki arkadaşını gözaltına aldırdı

Adana'da 155 Polis İmdat Hattı'nı arayıp kendisini 'savcı' olarak tanıtarak arkadaşlarını gözaltına aldıran Nedim M., yaptığı trafik kazası sonrası gittiği hastanede yakalandı.

DHA | 16.04.2018 - 12:34..

Adana'da 155 Polis İmdat Hattı'nı 14 Nisan'da arayan bir kişi, kendisini 'Adana Cumhuriyet Başsavcılığında görevli savcı' olarak tanıttı.

E.Y. ve F.M. isimli kişiler hakkında yakalama emri olduğunu belirtip adreslerini verdi. Polis bunun üzerine, belirtilen adrese giderek E.Y. ve F.M.'yi yakaladı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Daha sonra bu kişilerin yakalandığı savcılık aranarak bilgi verildi. Ancak savcınını böyle bir talimat vermediğini söylemesi üzerine soruşturma başlatıldı.

TEDAVİ İÇİN GİTTİĞİ HASTANEDE YAKALANDI

155 Polis İmdat Hattı'nı arayan kişinin Nedim B. olduğu belirlendi. Hakkında yakalama kararı çıkarılan Nedim B., motosiklet kazası sonrası tedavi için gittiği Adana Devlet Hastanesi'nde yakalandı.

"ŞAKA YAPMAK İSTEDİM"

Emniyete götürülen zanlı buradaki sorgusunda, iki arkadaşına şaka yapmak istediğini, bu nedenle kendisini 'savcı' olarak tanıttığını söyledi. 'Dolandırıcılık' suçundan 5 yıl 6 ay aranması olduğu belirlenen Nedim B., adliyeye sevk edildi.

Savcı olduğunu söyleyerek iki arkadaşını gözaltına aldırdıSavcı olduğunu söyleyerek iki arkadaşını gözaltına aldırdıSavcı olduğunu söyleyerek iki arkadaşını gözaltına aldırdı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)