taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7114
Euro
7.3493
Altın
1677
Borsa
96285.39
Gram Altın
362.038
Bitcoin
46523.36

Sebahat Tuncel'den tokat yiyen Şube Müdürü Bakırköy'e atandı

Şırnak’ın Silopi ilçesinde HDP Milletvekili Sebahat Tuncel’den yediği tokattan aldığı tazminatı öğrencilere dağıtan Güvenlik Şube Müdürü Murat Çetiner, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcılığına atanmasının ardından İstanbul Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi.


Whatsapp ile paylaş

Sebahat Tuncel'den tokat yiyen Şube Müdürü Bakırköy'e atandı

Sebahat Tuncel'den tokat yiyen Şube Müdürü Bakırköy'e atandı

Murat Çetiner, şark hizmeti 2 yıl olmasına rağmen 4 yıl Şırnak’ta görev yaptı. Şırnak’ın Silopi ilçesinde, 21 Mart 2011 günü yürümek isteyen BDP’liler ile tartışan ve HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel’in tokat attığı Çetiner, Silopi Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açtığı davada Tuncel’den yasal faizi ile birlikte 36 bin 720 lira tazminat almıştı.

ALDIĞI TAZMİNATI ÖĞRENCİLERE DAĞITMIŞTI

14 taksit halinde HDP’li Tuncel’den tazminatı alacak olan Çetiner, aldığı ilk taksitle Şırnak’ta eğitim gören öğrencilere çeşitli hediyeler almış ve zarflar içerisinde yardıma muhtaç çocuklara para yardımında bulunmuştu.Sebahat Tuncel'den tokat yiyen Şube Müdürü Bakırköy'e atandı

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ

Çetiner, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcılığına atandıktan sonra İstanbul Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir