taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9456
6.5447
1568.67
120418.88
299.752
54850.34

Şehit Ömer Halisdemir için kitap kampanyası başlatıldı

15 Temmuz'un kahramanlarından Şehit Astsubay Ömer Halisdemir adına kurulan kütüphanede raflar boş kalınca kampanya düzenlendi.

DHA | 16.08.2017 - 10:56..
Whatsapp ile paylaş

15 Temmuz kalkışmasının kahramanlarından Şehit Astsubay Ömer Halisdemir anısına, Niğde'nin Bor İlçesi Çukurkuyu Kasabası'nda bir kültür merkezi yapıldı. Kültür merkezinin içinde oluşturulan kütüphanede ise kitap eksikliğinden dolayı raflar boş kaldı. Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı (MİARGEM) Başkanı Halil Memiş kütüphanedeki rafların dolması için kitap kampanyası düzenledi.

Şehit Ömer Halisdemir için kitap kampanyası başlatıldı

"YENİ ÖMER HALİSDEMİR'LER YETİŞSİN DİYE"

MİARGEM yaptığı basın açıklamasıyla kitap kampanyasını duyurdu ve şunları söyledi: "Çukurkuyu Beldesi ziyaretlerinde, söz konusu kütüphanenin kitap ihtiyacının olduğu görülmüştür. Bunun üzerine, MİARGEM Yönetim Kurulu, kütüphanenin kitap ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla kitap bağışı kampanyası başlatılmasına ve bunun kamuoyu ile paylaşılmasına, belediyelerimizin bu konuda desteklerinin sağlanması için gerekli girişimlerde bulunulmasına karar verilmiştir. Bağışların, aşağıda belirtilen adresine gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen kitaplar, daha sonra Çukurkuyu Belediyesi'ne teslim edilecek ve kütüphaneye iletilmesi sağlanacaktır. Böylelikle, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir adını taşıyan bu mütevazi kütüphanenin, yeni Halisdemir'lerin yetişmesine katkı sağlaması temin edilecek, bu da ülkemizin dört bir yanından yapılan desteklerle hayat bulacaktır.”

Şehit Ömer Halisdemir için kitap kampanyası başlatıldı


Şehit Ömer Halisdemir için kitap kampanyası başlatıldı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir