taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7758
Euro
7.3703
Altın
1650.08
Borsa
93225.22
Gram Altın
358.854
Bitcoin
49316.1

Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı

Malatya'da düşen askeri uçakta şehit olan Üsteğmen Zeynel Özbahçeci'nin 2 yaşındayken babasız kaldığı ortaya çıktı. Şehidin kızı da 2 yaşında.


Whatsapp ile paylaş

Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı

vergi.jpg

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dağlık alana düşen iki savaş uçağında şehit olan 4 pilottan Üsteğmen Zeynel Özbahçeci’nin acı haberi memleketi Konya’nın Ereğli ilçesine ulaştı. Şehit haberinin ulaşmasının ardından yakınları 6 gün önce vefat eden babaannesi Hüsnüşah Özbahçeci’nin evinde taziyeleri kabul etmeye başladı. Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Adem Tol şehidin evine gelerek yakınlarına taziyelerini iletti.

BABAANNESİ 6 GÜN ÖNCE VEFAT ETTİ

Şehit Pilot Zeynel Özbahçeci’nin (29) babası Necdet Özbahçeci’nin, kendisi 2 yaşındayken vefat ettiği, annesinin de Ereğli’den ayrıldığı ve Manisa’da yaşadığı öğrenildi. Şehidin Ereğli’de bulunan babaannesi Hüsnüşah Özbahçeci’nin ise 6 gün önce hayatını kaybettiği, şehit pilotun Ereğli’ye gelerek babaannesinin cenazesine katıldığı belirtildi.Şehit üsteğmenin kızı babasıyla aynı kaderi paylaştı

"BABASI ÖLDÜĞÜNDE 2 YAŞINDAYDI, ŞİMDİ KENDİSİ ÖLDÜ ÇOCUĞU 2 YAŞINDA"

Vefat eden babaannesinin evinde taziyeleri kabul eden şehidin halasının eşi Duran Fidancı şehidin babaannesinin vefatı dolayısıyla geldiği Ereğli’den 2 gün önce ayrıldığını söyledi. Fidancı, “Cumartesi günü Malatya’ya yolcu ettik. Benden üç, dört kere helallik istedi. Babası öldüğünde kendisi 2 yaşındaydı, şimdi kendisi öldü çocuğu 2 yaşında” dedi.

Şehidin halası Fatma Fidancı ise, yeğeninin fotoğrafını protokol mensuplarına göstererek, “İşte benim yavrum bu” şeklinde konuştu. Matematik öğretmeni olan Meltem Özbahçeci ile evli olan şehit pilotun 2 yaşında Zeynep İnci adında bir kız çocuğu olduğu belirtildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir