taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0612
6.7743
1285.11
87435.3
250.514

Senem Kuyucuoğlu'nun tedavi sürecinde yeni gelişmeler

Anne Kuyucuoğlu, "Kızımı ölümün eşiğinden aldık" dedi.

18.05.2014 - 09:00..
Whatsapp ile paylaş

Senem Kuyucuoğlu'nun tedavi sürecinde yeni gelişmeler

Güney Afrika'nın en büyük şehri Cape Town'da katıldığı uyuşturucu partilerinde çekilen fotoğrafları ile gündeme gelen manken Senem Kuyucuoğlu, 6 Mayıs'ta ailesinin isteği üzerine, İstanbul Narkotik polisleri nezaretinde evinden alınarak uyuşturucu tedavisi için hastaneye yatırıldı.

"KIZIMIN TEDAVİSİ YOK OUMLU"

"Kendimi temizlemek, arınmak istiyorum" diyen Senem Kuyucuoğlu'nun 13 günlük sürede tedaviye olumlu yanıt verdiği öğrenildi. 2007'deki Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçildikten sonra uyuşturucu kullanmaya başlayan ve sansasyonel olaylar ile sık sık gündeme gelmeye başlayan Senem Kuyucuoğlu'nun, düzenli yaşam ve çeşitli sağlık programları ile özel olarak rehabilite edildiği vurgulandı. Her sabah düzenli bir şekilde spor yapan Kuyucuoğlu'na beslenme programları uygulandığı belirtildi. Kuyucuoğlu'nun tedavisinin kendisi ve ailesinin isteği üzerine bir hafta daha süreceği kaydedildi. Madde bağımlılığı tedavisi görmeye başlayan Senem Kuyucuoğlu'nu uyuşturucu bağımlılığından kurtarmak adına harekete geçen ve İstanbul Emniyeti'nden yardım isteyen anne Nergis Kuyucuoğlu, "Kızımın tedavisi çok olumlu ve bir hafta daha sürecek. Zor günler geçirdik. Senem'i ölümün eşiğinden aldık. Hayata döndü. Çok mutluyuz" diye konuştu.

ÖZEL DEFİLEDE İŞADAMLARI DARP ETMİŞTİ

Senem Kuyucuoğlu'nun son olarak, Marmaris'te özel bir teknede katıldığı kişiye özel defilede uyuşturucu madde istediği gerekçesiyle tekne sahibi işadamları tarafından darp edildiği ortaya çıkmıştı. İşadamlarının da istekleri yerine gelmeyince tekneden ayrılmak istemesi üzerine darp ettikleri Kuyucuoğlu'na 225 bin lira vererek uzlaştıkları ileri sürülmüştü.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir