taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.27905
5.96445
1321.015
102715.01
224.228

Seri katilin kiraladığı depoda arama yapıldı

4 kişinin katili Atalay Filiz'in, 2014'te Hadımköy'de kiraladığı depoda polis ekipleri inceleme yaptı.

02.06.2016 - 13:16..
Whatsapp ile paylaş

C

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Fatma Kayıkçı'nın öldürülmesi olayıyla ilgili yürüttüğü soruşturma çerçevesinde güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek, zanlı Atalay Filiz'in olaydan sonra Kaynarca'ya minibüs ve otobüs kullanarak ulaştığını tespit etti.

ÖZEL EKİP HER YERDE KATİLİ ARIYOR

Şüphelinin İzmir'de görüldüğü ihbarı üzerine, ekipler bu kentte zanlının görüldüğü market ve internet kafedeki güvenlik kameralarını da inceledi. Son olarak 29 Mayıs'ta İzmir'de görüldüğü iddia edilen şüphelinin günlük kiralık evlerde kalma ihtimali değerlendiriliyor. Zanlıyı yakalamak için İstanbul, İzmir ve Ankara Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş şubeye bağlı polislerden özel ekip kuruldu. Şüphelinin yurt dışına kaçmasının önlenmesi için, Atalay Filiz'in fotoğrafı 81 ildeki emniyet müdürlüklerine ve sınır kapılarına asıldı.

Seri katilin kiraladığı depoda arama yapıldı

2 YIL ÖNCE İSTANBUL'DA DEPO KİRALAMIŞ

Öğretmen Kayıkçı'yı öldürdüğü iddia edilen ve Ankara'da da 16 Eylül 2013'te o dönemki Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşı Elena Radchikova'nın öldürülmesi olayına karıştığı tespit edilen zanlı Atalay Filiz'in 2014'ün başında Hadımköy'de bir depo kiraladığı tespit edildi.

DEPODA ARAMA YAPILDI

Adrese giden cinayet büro amirliği ve olay yeri inceleme ekipleri depoda araştırma yaptı. Şüphelinin depoyu ne zaman ve hangi kimlikle kiraladığı ve hangi amaçla kullandığı, yapılacak incelemeden sonra belli olacak. Depoda, koli içinde çok sayıda kitap ve CD ile bir bisiklet bulundu.

Seri katilin kiraladığı depoda arama yapıldı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir