taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3969
6.11725
1213.364
93294.32
210.159

Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi

Antalya'da bir kişinin, sevgilisine gönderdiği dinamit görünümlü çalar saat, x-ray cihazına takılınca polis ekipleri inceleme yaptı.

İHA | 21.09.2016 - 15:30..

1

Saat 13.30 sırasında Fabrikalar Mahallesi Dumlupunar Bulvarı üzerindeki Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) müşteri girişindeki güvenlik noktasında meydana gelen olayda bir avukatlık ofisinde çalışan S.A., aynı iş yerinde çalışan bayan mesai arkadaşına sevgilisi tarafından gönderilen hediye paketini kargo şubesinden teslim aldı.

BOMBA GÖRÜNÜMLÜ SAAT PANİK YARATTI

Hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmeyen A.S., su faturasını ödemek için ASAT müşteri girişine geldi. Aldığı hediyeyi de yanında götüren A.S., x-ray cihazından geçti. Güvenlik görevlileri kutu içinde bomba görünümlü masaüstü saat ve kablolarını fark etti. A.S.’yi hemen etkisiz hale getiren güvenlik görevlileri, kutuyu da koşarak bulvarın refüjüne attı.

POLİSLER İNCELEME YAPTI

Bomba düzeneği şüphesi ile olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Bulvar ve yan yol araç ile yaya girişine kapatıldı. Kargodan aldığı hediyenin içinde ne olduğunu bilmeyen A.S. büyük korku yaşadı. Gözaltına alınan ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi

SAAT OLDUĞU ANLAŞILINCA RAHAT BİR NEFES ALINDI

Uzman ekipler refüjdeki kutunun kartondan yapılmış ve üzerine masaüstü saat monte edilen bir hediye olduğunu belirledi. Dinamit çalar saat şeklindeki hediyeyi Kemer ilçesinde yaşayan A.A. isimli bir gencin avukatlık ofisinde çalışan sevgilisi A.C.’ye gönderdiği öğrenildi. Polis, konuya müdahil olan tüm şüphelileri polis merkezinde ifadesine başvurdu.

Sevgilisine gönderdiği hediye polisi alarma geçirdi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)