taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7346
Euro
7.2865
Altın
1617.49
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.724
Bitcoin
45056.65

Sevim Emre MESAM açıklaması

Akmerkez'de görüntülenen Sevim Emre, MESAM'daki tartışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.


Whatsapp ile paylaş

Sevim Emre MESAM açıklaması

Sevim Emre MESAM açıklaması

Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre Etiler Akmerkez'de görüntülendi. Samimi açıklamalarda bulundu.

Akşam'da yer alan habere göre, Yakında Demet Akalın'ı ziyarete gideceğini söyleyen Emre, "Altınını aldım. Biraz başı sakinleşsin gideceğiz" dedi. MESAM Başkanı Arif Sağ'ın eleştireleriyle ilgili olarak Orhan Gencebay'ın da söylediği "Kötü söz sahibine aittir" diyen Emre, "Orhan Bey bir şeyi bilmeden konuşmaz. Sabrı, onun en güzel örneğidir" dedi.

SEVİM EMRE'DEN MESAM AÇIKLAMASI

Serpil Örümcer"in Orhan Gencebay'ın yardımı bana ulaşmadı sözleriyle ilgili olarak "Hatırladığım kadarıyla Serpil hanımın hazırladığı saati vardı onu almıştık ama çok zaman oldu. Onu da birileri getirmişti, Serpil hanım kendisi getirmedi. Serpil Örümcer gibi sanatçılara tabii ki dostları yardım etmeliler ama ben devletimizin sahip çıkması daha doğru diye düşünüyorum. Sanatçılar zorda kalabiliyorlar. MESAM'daki tartışmalar, telif hakları konusu da müzikle ilgili bir takım çalışmaların düzeltilmesiyle ilgili, Orhan Bey niye kendini parçalıyor? Orhan Bey'in bir beklentisi yok ki, şükürler olsun bizim bir sıkıntımızda yok ama bu işe emek veren, besteleri olan bazı sanatçılar o işten ekmek yiyorlar. O parça çalınacak, oradan gelecek para ile de hayatını sürdürecek" dedi. Niye anlaşamıyorlar sorusuna Emre, "Bu yönetimi üyeler kabul etmedi gördüğüm kadarıyla. Yönetim iptal oldu, yeni yönetim olacak, buna isyan ediyorlar, hakların dağıtılmasıyla ilgili bir takım sorunlar var" dedi.

Gencebay'ın oğluna lüks araba hediye ettiğinin hatırlatılması üzerine "Yok öyle bir şey" diyen Emre,"6 aydır arabayı kullanıyor, yeni alınmadı" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir