taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.76165
6.51935
1313.595
99835.31
243.379

Sevim Emre Oya Aydoğan'ın mektubunu hıçkıra hıçkıra okudu

Pazar günü hayatını kaybeden Oya Aydoğan için düzenlenen törende yakın arkadaşı Sevim Emre okuduğu mektubun ardından fenalaştı.

Haber Merkezi | 16.05.2016 - 20:39..
Whatsapp ile paylaş
Sevim Emre Oya Aydoğan'ın mektubunu hıçkıra hıçkıra okudu

sevim emre

Evinde patates kızarması yerken fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden 59 yaşındaki Oya Aydoğan için ilk tören, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlendi.

SEVİM EMRE FENALIK GEÇİRDİ

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre sahnede Oya Aydoğan'a veda ederken fenalık geçirdi. Emre'ye eşi Orhan Gencebay yardım ederek yerine götürdü.

YAZDIĞI MEKTUBU OKURKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre ise yakın arkadaşı Oya Aydoğan'a ölmeden önce yazdığı mektubu gözyaşları içinde okudu.

Oya Aydoğan'ı anma töreninde Sevim Emre fenalık geçirdi VİDEO

İşte Emre'nin yazdığı o duygusal mektup;

"Canım Oya'm neden yazıyorum? niye yazıyorum? bilmiyorum.. Çaresizim, üzgünüm. Düşünüyorum da kaç yıldır Oya gibi işledik dostluğumuzu. Kâh güldük güzel günlerde kâh ağladık. Sen hep yanımızdaydın. Vefalıydın, benim can dostumdun. Bu mektup senin için. İnşallah iyileştiğinde sen de okuyacaksın hayat böyle işte ne olacağını asla bilemiyor insan aslında sevdiklerine duygularını söylemeli hiç bir şeyi ertelememeli ama sen benim seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun değil mi? Benim oy oyum iyileşeceğine canı gönülden inanmak istiyorum bir hafta oldu. Sen uyuyorsun kötü hiç bir yorumu duymak istemiyorum kulaklarımı tıkadım soran gözlerle doktorların gözünün içine bakıyorum içimden bir ses sabır diyor da kendime soruyorum ben nasılım?Nasıl mıyım bilmiyorum. Canım hem üzgünüm, hem umutluyum hem de çok korkuyorum. Günlerdir dua ediyorum yalvarıyorum Rabb'ime seni ailene yavruna sevdiklerine ve bizlere bağışlasın diye. Çığlıklarım boğazımda düğümleniyor. Gözyaşlarım içime akıyor.

"Karamsarlık korkaklıktır." diye bir söz duymuştum. Aynı ruh hali içindeyim ama yine de içim umut dolu. Senin adına canım Oya'm. Dost düşman kötü günde belli olur derler. Nasıl dost biriktirmişsin, soğuk hastahane koridorlarında gördüğüm yüzlerce tanıdık tanımadık yüz herkes senden iyi bir haber almak için burada soran gözlerle. Endişeyle bakıyorlar. Çaresiz binlerce gönül dostumun duaları içimi ısıtıyor. Yoğun bakımın önünde oradan gelecek müjdeyi bekliyorum. Senin iyi olman sağlıkla uyanman için Rabbim'den şifa isteyenlerin nefeslerini Rabbim'e seslenişlerini duyuyorum. İnşallah o güzel gözlerindeki sevinç gözyaşlarıyla bize doğru koştuğunu göreceğim. Sen yeter ki hayata sımsıkı sarıl. Bırakma seninle yine dertlerimizi mutluluklarımızı paylaşacağız ve sen bana yine 'Sevimişkom' diyeceksin. Eksik kalan yanım tamamlanacak ve biz yine hep birlikte yürüyeceğiz. Bu hayat yolunu acıları geride bırakıp unutarak.."

Bülent Ersoy, Aydoğan’ın mezarı başından ayrılmak istemedi VİDEO

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur'un annesine vedası VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir