taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.27825
5.9927
1279.515
100918.37
217.216

Sezen Aksu sahnede içki içti

Ayak bileğini kırdıktan sonra ilk kez İstanbul’da sahneye çıkan Sezen Aksu, ağrılarını dindirmek için kulisten içki isteyip shot yaptı.

24.05.2015 - 08:03..
Whatsapp ile paylaş

Şubat ayında evinde geçirdiği kaza sonucu ayak bileğini kıran Sezen Aksu, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahnedeydi. Minik Serçe, ağrısı olduğu için kulisten alkol isteyerek shot yaptı.

Sezen Aksu sahnede içki içti

"İÇKİ İÇİNCE DÜNYANIN EN TATLI KADINI OLUYORUM"

Alkol aldığı zaman dünyanın en tatlı kadını olduğunu belirten sanatçı, “Biraz fazla kaçırınca ağzım yamuluyor. Asistanımdan numaramı istiyorlar, o da bilerek yanlış numara veriyor. Ben de saf saf ‘O benim numaram değil’ diyorum. Sonra da Türkiye’nin her yerinden beni arıyorlar” diyerek güldü.

"BENİM KADAR SAHNEDE KONUŞAN YOK"

Daha sonra göz damlası isteyen Aksu, “Sizin gözünüzün önünde yapıyorum ki görün istiyorum. Gözünüzde büyüttüğünüz ünlülerin de normal olduğunu anlayın. Bu sahne ışıklarının altında olanlarmda insan” dedi. “Benim kadar sahnede konuşan yok” diyen sanatçı, “Sesini kaybetti o yüzden konuşuyor diyorlar. Buna siz karar verin” açıklamasını yaptı.

Bir hayranının elbisesini istemesi üzerine Minik Serçe, “Gel de şu elbiseyi çıkaralım bunlar iyice kudurdu” diyerek yardımcısını çağırdı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir