taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

SGK'dan gaziler için çalışma grubu

GSS Genel Müdürü İsmet Köksal, SGK'da gaziler için çalışma grubu kurulacağını belirtti.


Whatsapp ile paylaş

SGK'dan gaziler için çalışma grubu

SGK'dan gaziler için çalışma grubu

Genel Sağlık Sigortası (GSS) Genel Müdürü İsmet Köksal, "Piyasaya yeni çıkacak teknolojik bazı ürünlerle ilgili SGK'nın koordinasyonunda bir çalışma grubu oluşturularak gazilerimiz, bu ürünlerden en geniş düzeyde faydalandırılacak" dedi.

SGK'dan gaziler için çalışma grubu

'TSK İLE GATA'DAN DESTEK BEKLİYORUZ'

"TSK ile GATA'dan destek bekliyoruz" Köksal, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) bu konuda çeşitli önerilerinin bulunduğuna değinerek, "Piyasaya yeni çıkacak teknolojik bazı ürünlerle ilgili SGK'nın koordinasyonunda bir çalışma grubu oluşturularak gazilerimiz, bu ürünlerden en geniş düzeyde faydalandırılacak. Ayrıca bu konuda TSK ile GATA'dan da destek bekliyoruz" diye konuştu.

'CUMHURBAŞKANIMIZ MANEVİ KUVVET VERECEKTİR'

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın da 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu'na ilişkin bazı çalışmaları olduğunu hatırlatan Köksal, "Sayın Cumhurbaşkanımızın himayesinde bu çalışmaları yapabilirsek bu, manevi kuvvet verecektir" dedi. Köksal, toplantıda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Danışmanı Cemil Antalyalı'nın da konuştuğunu, Gül'ün her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu ifade ettiğini, kendisinin bulunduğu her platformda şehit ve gazilere sahip çıkılması gerektiğini belirttiğini söyledi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir