taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6494
Euro
7.2836
Altın
1595.34
Borsa
88849.88
Gram Altın
341.056
Bitcoin
41923.72

Şişli'de bir otobüse taşlı saldırı

Şişli’de yola taş atan çocuklar, seyir halinde giden özel halk otobüsünün camlarını kırdı. Otobüs şoförü ve yolcular büyük panik yaşarken, çocuklar üst geçitten kaçarak uzaklaştı.


Whatsapp ile paylaş

Şişli'de bir otobüse taşlı saldırı

Şişli'de bir otobüse taşlı saldırı

Olay, Şişli Piyalepaşa Bulvarı’nda dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kulaksız-Eminönü seferini yapan, Fikret Ateş yönetimdeki özel halk otobüsü bulvara geldiğinde, üst geçitte bekleyen çocuklar taş atmaya başladı. Otobüse isabet eden taşlar, otobüsün camlarını kırarken, yolcular büyük panik yaşadı.

ÇOCUKLARDAN BİRİ YAKALANDI ANCAK...

Bu sırada şoför hemen polise haber verdi ve çocukların peşinden koşmaya başladı. Şoför ve yolcular, yaşları 13 ile 15 arasında değişen çocuklardan birini yakaladı. Bu kez diğer çocuklar otobüse daha fazla taş atmaya başladı. Bunun üzerine otobüs şoförü çocuğu bırakmak zorunda kaldı. Çocuklar ise üst geçitten hızla uzaklaştı. Bu sırada kaçan çocuklar kameralar tarafından görüntülendi. Otobüs yolcuları, olayın şokunu uzun süre üzerlerinden atamadı.

Şişli'de bir otobüse taşlı saldırı

'BIRAKMAK ZORUNDA KALDIK'

Yolcular, “Taş attılar, bir yolcunun suratına cam geldi. Çocukları hemen kovaladık“ diye konuştu. Otobüs şoförü Fikret Ateş ise, “Taş atmaya başladılar, camlar kırıldı. Otobüs doluydu, hemen yolcuları indirdik. Çocuğun birini yakaladık, bu sefer daha çok taş atmaya başladılar. Biz de çocuğu bırakmak zorunda kaldık” dedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, bölgede çalışma başlattı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir