taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.32205
6.0478
1280.825
98454.88
219.206

Sokak ortasında karısını darp eden koca yakalandı

Van'da, kucağında bebeği ile bir kadını darp eden kocası A.P. yakalanarak gözaltına alındı.

İHA | 03.01.2018 - 14:00..
Whatsapp ile paylaş

Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi yakınında bir şahısın, pusette bebeği bulunan ve ağlayan kadının üzerine yürüyerek tekme attığı görüntüler tepkiye neden olmuş ve Van Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili alarma geçmişti.

Kadına sokak ortasında dayak

GÖZALTINA ALINDI

“Tamam ayıptır.” sözlerine rağmen kadına şiddet göstermeye devam eden acımasız adamın kadının eşi olduğu öğrenilirken bugün yakalanarak gözaltına alındı.

Sokak ortasında karısını darp eden koca yakalandı

YAVAŞ YÜRÜDÜĞÜ İÇİN DÖVMÜŞ

Van Valiliği tarafından olayla ilgili yapılan açıklamada, A.P.'nin eşini yavaş yürümesi yüzünden darp etiği belirtilirken, şöyle denildi: "Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesinde 02.01.2018 günü 10.20 sıralarında gerçekleştikten sonra görsel ve yazılı basına yansıyan darp olayıyla ilgili olarak, İl Emniyet Müdürlüğümüzün ilgili birimlerince gerekli çalışma yapılmıştır. Yapılan incelemede, eşi olduğu öğrenilen kadını darp eden A.P. isimli şahıs 03.01.2018 günü 12.00 sıralarında yapılan operasyonla Arıtoprak Mahallesinde yakalanmıştır. Şahısla yapılan görüşmede; sabah eşiyle hasteneye 2 aylık bebekleri N.P.'yi getirdiklerini, annenin rahatsızlığıyla ilgili olarak diğer binaya geçecekleri esnada annenin yavaş yürümesinden dolayı aralarında tartışma çıktığını ve bu esnada tekme ve darp olayının geliştiğini beyan etmiştir. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir