taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7417
Euro
7.3424
Altın
1662.83
Borsa
94461.97
Gram Altın
361.177
Bitcoin
49300.12

Provokasyon kokan haber

Sol Haber Portalı, "Kardan adam yapan erkek ve kız öğrenciler gericilerin saldırısına uğradı" başlığıyla yeni bir algı operasyonuna imza attı.

Detay Haber |
Whatsapp ile paylaş
Provokasyon kokan haber

sol haber

Toplumsal olayları körüklemeyi kendine görev edinen bir kısım medyanın dünden bugüne yaptığı provokatif haberlere bir yenisi daha eklendi.

İstanbul'da Güngören Konuş Yüksek Öğrenim Yurdu önünde, bir kız ve erkek öğrencinin yurdun, karma yurt olmasından rahatsız olan vatandaşlar tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi.

Sol Haber Portalı, söz konusu haberi şu satırlarla duyurdu:

Öğrencilerin aktardığı bilgiye göre; yurda saldıranlar "Kızlı erkekli burada kalamazsınız" dediler.

soL'a konuşan bir öğrenci, sabah saatlerinde bir yurt çalışanının darp edildiğini, akşam ise 2 kız ve 2 erkek öğrencinin kardan adam yaparken gericilerin saldırısına maruz kaldığını, kız öğrencilere ağır hakaretler edildiğini, erkek öğrencilerden birinin ise yine darp edildiğini söyledi. Yurdun içine giren 9 kişilik gerici grup, karma yurt istemediklerini, yurda molotof kokteyli atacaklarını söyleyerek öğrencileri tehdit etti. Öğrenci, polislerin arka sokaktaki merkezlerinden yurda gelmelerinin 2,5 saat sürdüğünü söyledi.

Öğrenciler, yurdun dışına tek başına çıkmak istemediklerini, gericilerin kendilerine pusu kurabileceğini, bir süredir benzer saldırıları yaşadıklarını belirtiyorlar.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir