taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7809
6.5862
1431.12
95421.05
265.805

Soylu: Diyarbakır'da da yürütmeyeceğiz

Terörist başı Öcalan için sokaklarda provokasyon peşinde koşan Kandil'in vekillerine Diyarbakır'da da izin verilmeyecek.

Haber Merkezi | 15.02.2019 - 16:01..
Whatsapp ile paylaş
Soylu: Diyarbakır'da da yürütmeyeceğiz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gölbaşı'ndaki Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde, muhtarlar, STK temsilcileri, şehit yakınları ve gazilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Vatandaşın 31 Mart'ta kullanacağı oyun önemine işaret eden Soylu, bu coğrafyada gelecekteki sorumluluklarının çok kıymetli olduğunu söyledi. Soylu, bu yüzden karşılarına gelenlere, "Sen ne iş yaparsın, ne üretirsin, idarecilik bilir misin, ülke ve belediye yönetebilir misin?" sorularının sorulması gerektiğini belirtti.

Soylu: Diyarbakır'da da yürütmeyeceğiz

"GÜYA MİLLETVEKİLLERİ"

Konuşmasında Doğu ve Güneydoğu'daki terörle mücadeleye değinen Soylu, şöyle devam etti: "Yeniden kaseti başa saracağız öyle mi? Apo için yürümeye başlayacaklar; İstanbul'dan, Şanlıurfa'dan, Şırnak'tan, Siirt'ten, Batman'dan, Mardin'den. Güya milletvekilleri. Ben onlara 'milletin vekili' demenin de doğru olmadığını iddia ediyorum. Onlar yürüyecekler, sonra Apo'nun özgürlüğü için biz de sessiz kalacağız... 'Yürütmeyiz' dedik, betona da oturttuk.

Soylu: Diyarbakır'da da yürütmeyeceğiz VİDEO

ORANIN HUZURUNU BOZDURMAYIZ

Bugün Diyarbakır'dalar. Hesapları şu; bütün illerden 10 gün içerisinde toplanıp, oradaki yürüyüşlerini tamamlayacaklar, sonra Diyarbakır'a gelecekler, tekrar orada yürüyecekler. Hadi yürüsünler de görelim, hadi yürüsünler. Oranın huzurunu bozdurmayız."

Polisi ısıran HDP'li vekil yere düştü VİDEO3


Soylu: Diyarbakır'da da yürütmeyeceğiz


Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir