taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7492
6.3881
1475.7
108658.98
272.861
42673.48

Soylu: Elimde istihbaratlar var, kanınız donar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,"Bilselerdi bugün terör örgütleriyle birlikte aynı ittifakın içinde olmazlardı. Elimde öyle istihbaratlar var ki, esas kanınız buna donar" diye konuştu.

Haber Merkezi | 23.02.2019 - 13:45..
Whatsapp ile paylaş
Soylu: Elimde istihbaratlar var, kanınız donar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da, AK Parti Trabzon Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 'Gençliğimiz Geleceğimiz' programında, gündeme ilişkin önemli konulara değindi.

"ELİMDE ÖYLE İSTİHBARATLAR VAR Kİ"

Soylu ülkenin en büyük korkusunun istikrarsızlık olduğunu belirterek, "Bedeli ne olursa olsun, sizin önünüzdeki engelleri kaldırmakla yükümlüyüz. İster canımızla ödeyelim, ister karşıdan hakaretlere maruz kalalım, isterlerse bizi anlamasınlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, bizim onlara söyleyeceğimiz tek bir şey var; ‘Bilselerdi yapmazlardı.' Bilselerdi bugün terör örgütleriyle birlikte aynı ittifakın içinde olmazlardı. Elimde öyle istihbaratlar var, öyle çalışmalar var ki; esas kanınız buna donar. Hiçbir ahlak, hiçbir memleket duygusu, hiçbir bayrak sevdası düşünmeden kol kola girenleri görüyor ve iğreniyorum. Yaptıkları pazarlıkları, yaptıkları anlayışı. Bu ülkenin en büyük korkusu istikrarsızlıktır. Bu ülkede yönetim istikrarsızlığı ortaya koyulursa, hedeflerimizin hepsini şaşırtırlar. İstikametimizi farklı bir noktaya taşırlar. Bunu istemektedirler. Allah bize imkan verdi, uluslararası ve yurt dışında toplantılara katıldım. Ay-yıldızlı bayrağın önünde, bu toplantılarda hiç boynumuz eğik olmadı. Yarınlara hep birlikte daha güçlü bir şekilde gitmeliyiz." dedi.

Soylu: Elimde istihbaratlar var, kanınız donar VİDEO

Soylu: Elimde istihbaratlar var, kanınız donar

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir