taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.379
6.1165
1221.71
91686.35
211.385

Suçüstü yakalanan dolandırıcılar güldüler

Kırıkkale'de emekli öğretmen 65 yaşındaki A.C.'yi telefonla arayarak kendilerini polis diye tanıtan dolandırıcılar 23 yaşındaki H.B. ile 21 yaşındaki H.K. suçüstü yakalandı.

12.09.2014 - 10:44..

Emekli öğretmen A.C.’yi telefonla arayıp, kendisini Şanlıurfa’dan ’Başkomiser Ferit’ olarak tanıtan kişi, "Adınıza 10-15 telefon hattı açılarak PKK ile görüşmeler yapılmış. Bu hatlardan sizi kurtarmamız lazım, ancak paraya ihtiyacımız var. Şu anda operasyondayız. Göndereceğiniz parayı birkaç gün sonra size tekrar ödeyeceğiz" dedi. Aynı kişi, parayı bir arkadaşlarının Çarşı Camisinin tuvaletinden alacağını söyledi.

Suçüstü yakalanan dolandırıcılar güldüler

POLİS SUÇÜSTÜ YAKALADI

Polise haber veren emekli öğretmen A.C., parayı götürüp şüpheliler H.B. ile H.K.'ye cami tuvaletinde 15 bin lirayı bir naylon poşet içerisinde teslim etti. Bu sırada Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şubesi ekipleri, takip ettikleri 2 dolandırıcıyı suçüstü yakaladı.

Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulanan H.B. ile H.K.’nın verdiği bilgilerden Şanlıurfa’dan telefon edip kendisini 'Başkomiser Ferit’ olarak tanıtan kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir