taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6456
6.3473
1437.89
102445.37
261.119

Şule Çet'in ölümünden önceki anları ortaya çıktı

Ankara'da, üniversite öğrencisi Şule Çet'in plazanın 20'nci katından düşerek ölmesiyle ilgili sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın, olay gecesi cep telefonuyla çekilen görüntüler ortaya çıktı.

DHA | 08.02.2019 - 18:54..
Whatsapp ile paylaş

Ankara'da meydana gelen Şule Çet cinayetine ilişkin yargılama süreci devam ederken, bugün Çet'in ölümünden önceki son görüntüleri ortaya çıktı.

Şule Çet'in ölümünden önceki anları ortaya çıktı

ÖLÜMDEN ÖNCEKİ SON GÖRÜNTÜLER

Görüntülerde; sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın, Şule Çet ile birlikte gece saat 00.39'da 20'nci kattaki ofiste içki içmeye başladıkları görüldü. Şule Çet'in, elindeki viski şişesini, kapağını açamayınca sanık Çağatay Aksu'ya vermesi, saat 00.45'te ise elindeki bardakları masaya bırakması görüntüde yer aldı.

Şule Çet'in ölümünden önceki anları ortaya çıktı

Saat 01.47'de sanıkların kendi aralarında bağırarak konuşması, bu sırada Şule Çet'in gülmesi görüntüye yansıdı. Sanık Berk Akand'ın cep telefonuyla kaydettiği görüntüde, saat 02.56'da ise Şule Çet ile sanık Çağatay Aksu'nun koltukta yan yana oturması yer aldı.

Şule Çet'in ölmeden önceki son görüntüleri VİDEO

DELİL OLARAK SUNULDU

Ankara 31'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada sanık Berk Akand, o gece eğlendikleri anları cep telefonuyla kaydettiğini ve davanın tanıklarından Pınar T.'ye gönderdiğini söylemişti.

Şule Çet'in ölümünden önceki anları ortaya çıktı

Sanık Akand, tüm suçlamaları reddetmiş ve okul döneminde gönül ilişkisi olduğunu söylediği Pınar T.'yi de oraya davet ettiğini, eğlendiklerini göstermek için de çektiği videoları gönderdiğini belirtmişti. Sanık Akand'ın avukatı Paşa Büyükkayaer, söz konusu görüntüleri dosyaya delil olarak sunduklarını kaydetti.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir