taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6806
Euro
7.3161
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
360.672
Bitcoin
46807.13

Taner Yıldız: Bunlar Kaybedenler Kulübü kurmuş

Bakan Taner Yıldız'dan son dinleme skandalıyla ilgili art arda dinleme esprileri geldi. Bakan Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamasında işi espriye vurarak, 'Bunlar Kaybedenler Kulübü kurmuş'dedi.


Whatsapp ile paylaş

Taner Yıldız: Bunlar Kaybedenler Kulübü kurmuş

Taner Yıldız: Bunlar Kaybedenler Kulübü kurmuş

TOBB Üniversitesi'ndeki programından çıkışında gazetecilerin dinleme ile ilgili sorularını yanıtlayan Bakan Yıldız, işi espriye vurdu.

'BUNLAR KAYDEDENLER KULÜBÜ KURMUŞ....'

Nejat İşler'in başrolünü oynadığı ünlü "Kaybeden Kulübü" filmine atıf yapan Yıldız, "Bunlar da 'kaydedenler kulübü' kurmuşlar" dedi. Yine, karayolları üzerine kurulan "dinlenme tesislerini" de hatırlatan Yıldız, bu konuda da bir kelime oyunu yaparak,  "Biz dinlenme tesislerini yol üzerinde konaklanılan yerler sanırdık. Oysa bunlar, devletin tüm kurumlarına dinlenme tesisleri kurmuşlar."  dedi.

'BU KADAR DİNLENMİŞSİNİZ AMA...'

Bakan Yıldız, ayrıca arkadaşlarının telefonlarının dinlenmesi konusunda kendisine yaptıkları bir espriyi de gazetecilerle paylaşarak, "Arkadaşlarım bana bugünlerde hep; 'bu kadar dinlenmişsin, ama çok yorgun görünüyorsun' diyorlar..."  dedi. Bakan Yıldız, gazetelere de yansıyan dinleme listelerinde yer almayanların "gücendiklerini" de söyleyerek, "Listede olmadığı için gücenen arkadaşlar var .O derece gayrı ciddi bir hale geldi" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir