taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Tayyip Erdoğan'ın kızları Özgecan'ın annesine gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızları Sümeyya Erdoğan ve Esra Albayrak, Mersin’de vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine taziye ziyaretine gitti.

İHA |
Whatsapp ile paylaş
Tayyip Erdoğan'ın kızları Özgecan'ın annesine gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızları Sümeyya Erdoğan ve Esra Albayrak, Mersin’in Tarsus ilçesinde 3 gündür kayıp olarak aranırken ormanlık alanda öldürüldükten sonra yakılmış halde cesedi bulunan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine taziye ziyaretine gitti.

Tayyip Erdoğan'ın kızları Özgecan'ın annesine gitti

Tayyip Erdoğan'ın kızları Özgecan'ın annesine gitti Video

Sabah saatlerinde Barış Mahallesi’nde yaşayan Aslan ailesinin evine gelen Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan, taziye ziyaretinde bulundu.

"KELİMELERLE İFADE ETMEK ÇOK ZOR"

Taziye evinden çıkışta kısa bir açıklama yapan aynı zamanda Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Vekili olan Sümeyye Erdoğan, "Çok acı bir durum, kelimelerle ifade etmek çok zor. gerçekten zor, korkunç bir durum. Biz olabildiğince acılarını paylaşmak üzere buraya geldik. Çok güzel insanlar, çok asil insanlar ama tabii ki bizim asıl amacımız bu canilerin, bu canavarların en ciddi şekilde, en etkili şekilde cezalarını almaları. Biz bunun peşinde olacağız. Biz dernek olarak da bunun takipçisi olacağız. Elimizden geleni yapacağız" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir