Euro
15.1247
-0.96%
Dolar
13.3421
-0.96%
Altın
792.43
-0.15%
Borsa
2005
-0.30%
Bitcoin
481.439
-2.62%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Babalara en çok akıllı telefon hediye edildi

  Kliksa verilerine göre, Babalar Günü dolayısıyla babalarına hediye alanların önceliği akıllı telefonlar oldu.
  • AA
  • 22.06.2015 - 11:13
  Babalara en çok akıllı telefon hediye edildi

  Babalara en çok akıllı telefon hediye edildi #1

  Sabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu Kliksa, Babalar Günü için internet üzerinden satın alınan ürünleri ve Türkiye genelindeki hediye seçimlerini açıkladı.

  EN ÇOK TERCİH EDİLEN AKILLI TELEFON

  Babalarına hediye alan kadın ve erkeklerin önceliği, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da akıllı telefonlar oldu. Akıllı telefonların ardından parfüm ile kol saati en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı. Televizyon, tablet bilgisayar ve oto lastiği ise Babalar Günü için tercih edilen diğer ürünler olarak öne çıktı.

  ONLİNE HEDİYEDE İSTANBUL LİDER

  En çok online hediye alınan iller İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli olarak sıralanırken, bu illeri Konya, Balıkesir, Gaziantep, Mersin ve Tekirdağ izledi.

  ERKEKLERİN 2. TERCİHİ OTO LASTİĞİ

  Kadınlar, babaları için hediye alırken öncelikli olarak akıllı telefon, parfüm, televizyon, tablet bilgisayar ve kol saatini, erkekler ise akıllı telefon, oto lastiği, parfüm, tablet bilgisayar ve kol saatini tercih etti. Babalar Günü'nde hediye alan kullanıcıların yüzde 57'si aldıkları ürünlerin ücretini taksitli olarak, yüzde 43'ü ise tek çekimde ödedi.


  Görüş Bildir