Petrol
85.11
2.72%
Euro
17.8169
0.47%
Dolar
18.4863
0.06%
Altın
973.07
1.05%
Borsa
3263
0.09%
Bitcoin
376.017
5.92%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C
  CNN yorumcuları Microsoft Surface’i iPad standı yaptı

  CNN yorumcuları Microsoft Surface’i iPad standı yaptı

  CNN yorumcularının Microsoft Surface Pro 3'ü Apple iPad standı olarak kullandıklarının ortaya çıkması ABD’de alay konusu oldu.
  • 07.11.2014 - 03:21

  cnn-microsoft-apple

  CNN’de yayınlanan, seçim uzmanlarının konuk edildiği programda ilk başta her şey normal görünüyordu. Seçime dair yorumlar yapılıyor, analizlerden söz ediliyordu.

  SURFACE PRO 3'LERİN ÖNÜNDEN İPAD ÇIKTI

  Yorumcuların önünde ise Windows OS yüklü bir tablet bilgisayar olan Microsoft Surface Pro 3 olduğu görüldü. Bir ürün yerleştirme olduğu açıktı. Ancak kameralar yorumculara yaklaştırıldığında ve farklı açılardan görüntüler alındığında ortaya ilginç bir şey çıktı.

  CNN yorumcuları Microsoft Surface’i iPad standı yaptı #2

  ÜRÜN YERLEŞTİRMEDE FİYASKO

  TV yorumcularının Microsoft Surface Pro 3’lerinin önünde aslında Apple’ın tablet bilgisayarı iPad vardı. Bir diğer deyişle Surface Pro’lar iPad standı vazifesi görüyordu. Bir ürün yerleştirme anlaşmasının bu şekilde sonuçlanması ülkede hem eleştirileri beraberinde getirdi hem de ülkedeki teknoloji çevrelerinni gülümsetti.

  CNN yorumcuları Microsoft Surface’i iPad standı yaptı #3

  CNN'İN TEKNOLOJİ "FRİKİĞİ"

  Otoritelerce Microsoft adına önemli bir pazarlama hatasının söz konusu olduğu belirtilirken, CNN yorumcularının da bu konuda önemli hatalarının olduğuna işaret edildi. Her ne şekilde olursa olsun teknoloji dünyasının ne kadar ironi dolu ve ne ölçüde renkli olabileceğine güzel örneklerden biri olarak tarihe geçti bu ilginç frikik.

  CNN yorumcuları Microsoft Surface’i iPad standı yaptı #4


  Görüş Bildir