Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
299.186
-4.66%
24ºC
İstanbul
Sağanak yağış 24 C

  Counter Strike'ın yeni modu duyuruldu

  NEXON Avrupa, Counter-Strike Online’daki dünyaca ünlü Zombi modunu piyasaya sunduğunu duyurdu.
  • 07.09.2013 - 14:49
  Counter Strike'ın yeni modu duyuruldu

  Counter Strike ın yeni modu duyuruldu #1

  Sayıları en fazla 10 adede ulaşan oyuncular, hikayenin bölüm sonu canavarı ve bilgisayar kontrolündeki zombi kamplarıyla mücadele etmek üzere takımlarını koordine edebiliyorlar. Baştaki turlarda oyuncular her yerde sürünen zombilere karşı savaşırken sıkı bir heyecan yaşayacak ve ilerleyen seviyelerde ise daha güçlü zombilerin ortaya çıkmasıyla birlikte tüyler ürpertici bir deneyim yaşayacaklar.

  KUTUDAKİ ŞİFREYİ ÇÖZ ÖZEL EŞYA KAZAN

  Zombi modunu kutlamak üzere NEXON Avrupa, bu olağan dışı mücadelede oyuncuların yeteneklerini ve heyecanlarını arttırmak için ilginç eşyalar ve etkinlikler de ortaya koyuyor. Kutudaki şifreyi çözen oyunculara rastgele özel eşya veren gelişmiş dekoder sistemi ise özel eşyalardan sadece biri. Bu eşya da oyunculara hiç beklemedikleri anda büyük ödüller kazanma şansı veriyor.

  Bu güncelleme ile M60 ve küçük bir tıbbi malzeme de artık kullanılabilir. Oyuncular bu modda daha fazla eşya satın aldıkça oyuna daha fazla heyecan ekleyen daha zor görevlerle karşı karşıya gelecekler. Ek olarak oyuncuların Lost City ve Double Gate haritalarında oynarlarken yüzde 50 oranında daha fazla EXP puanı kazanabilecekleri Zombi Modu Buff etkinlikleri de bugün itibariyle başlıyor ve 25 Eylül'e kadar devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir