Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
418.787
2.24%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  FIFA 13′e ağır darbe

  Watchdog TV programı, bu hafta, iki oyuncunun FIFA 13 oynarken yaşadıkları sorunları konu alan bir bölüm yayınladı.
  • 05.11.2012 - 16:41
  FIFA 13′e ağır darbe

  FIFA 13′e ağır darbe #1

  Geçtiğimiz aylarda İngiltere oyun listelerini altüst eden ve inanılmaz satış rakamlarıyla karşımıza çıkan FIFA 13, BBC'nin tüketici haklarını savunan televizyon programı "Wathdog"da yerden yere vuruldu...

  Son üç yıldır, en büyük rakibi PES karşısında inanılmaz bir ilerleme kaydeden yapım, yayınlanan programda farklı kullanıcıların yaşadığı, farklı sorunlarla gündeme geldi. Şikayetlerin başında görünmez top ve "Ultimate Team" modunda yaşanan çökmeler geliyor. Özellikle internetten oynanan bu mod için gerçek para verdikten sonra aldıkları oyuncuların bir anda oyundan silinmesi, bazı kullanıcıları bu programa çıkıp dertlerini anlatmalarını sağlayacak kadar sinirlendirmiş durumda.

  Teknolojimix'in haberine göre Watchdog isimli program, bu hafta, iki oyuncunun FIFA 13 oynarken yaşadıkları sorunları konu alan bir bölüm yayınladı. EA tarafından dışlanmış olduklarını ve böyle sorunların akıl alabilir gibi olmadığını dile getiren iki şahısa EA'in cevabı gecikmedi; "Bizim dikkatimizi çeken sorunlar sadece oyun içerisinde yaşanan olumsuz gelişmeleri içermiyor. EA olarak aynı zamanda bu sorunları en kısa zamanda, ne şekilde çözeceğimiz üzerinde de yoğunlaşıyoruz." diyen EA, tüm ekibin programda gösterilen ve dile getirilen sorunlar üzerinde çalıştığını, yakın zamanda her şeyin düzeleceğini dile getirdi.

  Görünmezlik gibi çok nadir gözlemlenen sorunlarla FIFA ekibinin yakından ilgilendiğine değinen EA, çözüm bulunur bulunmaz bu sorunu yaşadığını belirten kullanıcılarla birebir iletişime geçeceklerini de duyurdu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir