Euro
15.4932
1.04%
Dolar
13.6438
1.54%
Altın
797.2450
1.42%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
573.354
-0.53%
5ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 5 C

  Kanada'da telefon bağımlıları için NoPhone üretildi İZLE

  Kickstarter sitesinde ''NoPhone'' projesi için bir bağış fonu düzenlenmişti. Fon başarıya ulaştı ve NoPhone üretime başladı.
  • 29.11.2014 - 09:06
  Kanada'da telefon bağımlıları için NoPhone üretildi İZLE

  telefon

  Proje mağazalarda sergilenen ''Aptal telefon'' olarak bilinen maket telefonlardan ilham alınarak tasarlanmış. Böyle bir girişimdeki amaç; mobil telefonlarının insanlar üzerindeki etkileşimini en aza indirerek, insanların telefon bağımlılığını yok etmek.

  HİÇ BİR FONKSİYONU YOK

  Telefona benzeyen bu cihaz, 5.5 inçlik boyuta ve 7.3 mm'lik kalınlığa sahip. NoPhone aynı akıllı telefonlar gibi tamamen plastik ve sert bir materyalden imal edilmiş. Amaç olarak tamamen farklı bir boyuta taşınmış. Başka herhangi bir parçası bulunmamakla beraber herhangi bir fonksiyonu da bulunmuyor.

  AKILLI TELEFON TAŞIYORMUŞ GİBİ HİSSEDİN

  Kullanıcı elinde yada cebinde taşıdığı bu telefon sayesinde kendisini ''Akıllı telefon taşıyormuş'' gibi hissediyor ve böylece akıllı telefon taşıma ihtiyacınız ortadan kalkıyor. Maket telefonun işlemsel olarak herhangi bir fonksiyonu olmadığından radyasyon tehlikesi de doğal olarak bulunmuyor. İsterseniz su üzerinde sektirebileceğiniz ya da dağlara taşlara vurabileceğiniz NoPhone; fiziksel olarak tüm özelliklerini sizin hayal gücünüze bırakıyor.

  Kanada'da telefon bağımlıları için NoPhone üretildi İZLE

  AYNALI MODELİ VAR

  Ayrıca NoPhone'un birde özçekim versiyonu bulunuyor. Bu versiyonda ek olarak Bir tane de ayna konumlandırılmış ve bu ayna sayesinde kendinizi özçekimin doruklarında gibi hissediyorsunuz.

  Kanada da telefon bağımlıları için NoPhone üretildi İZLE #2

  ÖN SİPARİŞ ALMAYA BAŞLADI

  12 dolardan alıcısını bulmaya başlayan NoPhone, şu anda sadece Kanada'da satışa çıkarıldı ve şimdiden 1,600 adet ön sipariş almayı başardı. NoPhone'un özçekim versiyonuda 18$ gibi cüzi bir fiyat etiketine sahip.


  Görüş Bildir