Euro
10.8256
0.73%
Dolar
9.3121
0.55%
Altın
530.08
0.7%
Borsa
1.418
0.58%
Bitcoin
575.647
2.37%
16ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 16 C
  Lenovo selfie flaşını tanıttı

  Lenovo selfie flaşını tanıttı

  Teknoloji üreticisi Lenovo, CES 2015'te yeni selfie flaşını tanıttı.
  • 06.01.2015 - 08:50

  selfie

  Selfie, son zamanlarda günümüzün en önemli trendlerinden biri oldu.

  LENOVO'DAN FARKLI ADIM

  Bu akıma ayak uyduran teknoloji şirketleri, yüksek megapikselli ön kameralarla, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Ancak Lenovo bu konuya farklı bir yaklaşım göstererek ilginç bir aksesuarın tantımını gerçekleştirdi.

  KARANLIKTA SELFİE İMKANI

  Lenovo'nun tanıttığı VIBE Xtension Selfie Flash isimli selfie flaşı artık kullanıcılara karanlık ortamlarda da selfie çekme imkanı sunacak.

  İPHONE'CULAR SEVİNMESİN

  Lenovo'nun ürettiği Jack girişinden takıldığı için iPhone kullanıcılarının kullanımı için ideal olmayacak. Çünkü iPhone'ların Jack girişi telefonun alt kısmında yer alıyor.

  1 METRE YARIÇAPLI ALANI AYDINLATIYOR

  8 adet LED’den oluşan bir flaş halkası olarak tanımlanabilen VIBE Xtension Selfie Flash, 1 metre yarıçaplı bir alanı aydınlatabiliyor.

  Lenovo selfie flaşını tanıttı #2

  KULAKLIK YERİNE FLAŞ

  Lenovo, akıllı telefonun ses girişine bağlanıyor ve bu sayede micro USB girişinin de şarj ya da aktarım için boş kalmasına olanak tanımayı hedefliyor. Akıllı telefon deklanşörü ile yüzde yüz senkronizasyon sunuyor.

  Lenovo selfie flaşını tanıttı #3

  ABD'DE 29 DOLAR

  Özçekim için deklanşöre bastığınız anda flaş patlıyor. Ürün, Nisan ayı itibariyle teknoloji raflarında yer almaya başlayacak. ABD için açıklanan satış fiyatı ise 29 dolar.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir