Petrol
93.01
0.08%
Euro
18.2787
0.01%
Dolar
17.9484
0.00%
Altın
1.017
0.04%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
424.690
-1.76%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C
  Mersin'de lise öğrencisi Apple'ın açığını buldu

  Mersin'de lise öğrencisi Apple'ın açığını buldu

  Mersin’in Erdemli ilçesinde lise birinci sınıf öğrencisi, Apple’da açık bulduğunu ileri sürerek, “Benim için en iyisi Apple çünkü her şey bedava” dedi.
  • İHA
  • 17.02.2015 - 15:43

  Mersin'de yaşayan lise öğrencisi Çayan Temel, Apple'ın açığını bulduğunu iddia etti.

  Lise birinci sınıf öğrencisi Çayan Temel, açığı cep telefonuna ücretli oyun yüklerken keşfettiğini belirterek, “Ön ödemeli bir kartla ücretli bir uygulama almayı denedim. Ondan sonra bir uygulama satın aldım. Ve benden ücret kesmediler. Ücreti ister düşük, ister yüksek hiç fark etmiyor. 1 lira ile 210 lira arası, en yüksek program 210 lira, hiçbir ücret kesilmeden rahat bir şekilde indiriyorum” diye konuştu.

  AÇIĞI APPLE'A BİLDİRDİ

  Apple’ı arayıp durumu anlattığını dile getiren Temel, “Öncelikle bana teşekkür ettiler. 'Lütfen bu tür hatalarla karşılaştığınızda bize tekrar bildirin' dediler. Sonra bana müzik hediye edeceklerini söylediler. Lütfen hesabınıza giriş yapıp, müzik indirin dediler. Ben de hesabıma giriş yapıp müziği indirecektim, hesabım kapandı. Apple cihazımdan da 3-4 saat internete giremedim” diye konuştu.

  Mersin de lise öğrencisi Apple ın açığını buldu #1

  "APPLE BANA HAKSIZLIK YAPTI"

  Çayan Temel'e sorulan 'bu açığı insanlara öğretecek misin?' sorusuna ise Temel, “Aslında öğretmek istiyorum. Çünkü Apple’ın bana haksızlık yaptığını düşünüyorum. Büyük bir açık bulmuşken bana sadece bir müzik hediye ettiklerini söyleyip, yalan söylediler ve hesabımı kapattılar. Ayrıca telefonumla 3-4 saat internete giremedim. Sinir oldum. En azından hesabıma bir kredi yükleyebilirlerdi. Ya da hesabımı kapatmazlardı. Hesabımı kapattılar ve de telefonla internet erişimi mi kestiler. Buna kötü baktım. Haksızlık olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

  Mersin de lise öğrencisi Apple ın açığını buldu #2

  "BENİM İÇİN EN İYİSİ APPLE"

  Kendisi için Apple’ın en iyi marka olduğunu anlatan lise öğrencisi, “Benim için en iyisi Apple çünkü her şey bedava” diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir