Euro
10.4781
0.2%
Dolar
8.7948
0.28%
Altın
504.16
0.27%
Borsa
1.399
0.54%
Bitcoin
279.561
-10.40%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 20 C

  MotoX markalı tabletlere hazır olun

  İlk denemesi büyük bir hüsranla sonuçlanan dev şirket bir kez daha tablet üretmeye kararlı.
  • 13.09.2013 - 22:53
  MotoX markalı tabletlere hazır olun

  MotoX markalı tabletlere hazır olun #1

  Motorola uzun zamandır tablet işinde elini ayağını çekmişti. Google tarafından satın alındıktan sonra ise büyük beğeni toplayan MotoX telefonlarını tasarlayan Motorola, şimdi yeniden tablet savaşına girmeye hazırlanıyor.

  TABLET YENİ İSİMLE ÇIKACAK

  Bu kez, MotoX ismiyle tablet üretecek olan Motorola, yeni cihazı MotoX'in tasarımı üzerinden geliştirmeyi planlıyor. Motorola'nın CEO'su Dennis Woodside, henüz üzerinde konuşmak için çok erken olduğunu vurguladığı tablet planları hakkında bilgi vermezken, bu planın varlığını inkar da etmedi. Daha önce Xoom isimli tabletler üreten Motorola'nın bu ismi terk edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

  MOTO X ÇIKIŞ ARIYOR

  İstenilen başarıyı yakalamayan Xoom, Motorola'nın tabletlere küsmesinin de nedeni olmuştu. Piyasa analizcileri, büyük beğeni toplayan Moto X formatının yeni tabletler için de çıkış noktası olacağını düşünüyorlar. Ayrıca, Motorolanın kişiselleştirilmiş Moto X telefonları sipariş almasına imkan veren Moto Maker yazılımının kişiselleştirilmiş tabletler üretmek için de kullanılabileceği düşünülüyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir