Euro
15.2231
-0.42%
Dolar
13.6249
0.26%
Altın
793.4220
-0.15%
Borsa
1969
0.89%
Bitcoin
504.584
-2.81%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Samsung ve BlackBerry ortaklığa imza attı

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kullanıcılarına güvenli deneyim sunmak için BlackBerry ile sürpriz bir ortaklığa imza attı.
  • 18.11.2014 - 09:45
  Samsung ve BlackBerry ortaklığa imza attı

  samsung-blackberry

  Başta kurumsal kullanıcıları olmak üzere tüm kullanıcılarına daha güvenli bir deneyim sunmak için sıkı bir çalışma yürüten Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu amacına ulaşmak için beklenmedik bir ortaklığa imza attı.

  GÜVENLİK ODAKLI ANLAŞMA İMZALANDI

  Kriptolama konusunda önde gelen telefon üreticileri arasında yer alan BlackBerry‘nin bu gelişmiş teknolojilerinden yararlanmak isteyen Samsung, iki firma arasında imzalanan güvenlik odaklı anlaşmayı resmi olarak duyurdu. Galaxy akıllı telefonları kullanan kurumsal kullanıcılarının güvenliğini arttırmak isteyen Samsung ve BlackBerry arasında imzalanan bu anlaşma sonrası BlackBerry’nin BES12′de kullandığı kriptolama teknolojisi Samsung’un Knox yazılımıyla birleştirilecek.

  Samsung ve BlackBerry ortaklığa imza attı #2

  KNOX YAZILIMI DAHA GÜVENLİ BİR HAL ALACAK

  Bu birleşme sayesinde Samsung’un Android cihazları daha güvenli hale getirmek için kullandığı Knox yazılımının çok daha güvenli bir hal alması bekleniyor. Samsung’un güvenliğini arttırmasını sağlayan bu yeni anlaşma, BlackBerry’nin de yazılımını daha geniş bir kullanıcı kitlesine sunmasına olanak sağlayacak.


  Görüş Bildir