Euro
9.7365
0.34%
Dolar
8.1858
0.38%
Altın
457.18
-0.03%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
492.700
0.72%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  SimCity PC ve Mac'i bir araya getirecek

  SimCity düşkünü Mac kullanıcıları, uzun zamandır bekledikleri iyi haberi aldı.
  • 11.04.2013 - 12:45
  SimCity PC ve Mac'i bir araya getirecek

  SimCity PC ve Mac i bir araya getirecek #1

  Electronic Arts (EA), video oyun tarihinin vazgeçilmezlerinden SimCity'nin en son versiyonunu sessiz sedasız sunduktan sonra, Mac kullanıcılarını memnun edecek bir açıklamada bulundu.Macgasm sitesinin haberine göre, Mac ve PC kullanıcıları bulut üzerinden aynı platform üzerinde birlikte şehir inşa edebilecek. SimCity'i satın alan kullanıcılar, oyunun tüm versiyonlarına erişim sağlayabilecek. Böylece MacBook Air veya Pro kullananlar dizüstünde oynamanın yanı sıra PC'lerinde de SmCity'nin keyfini çıkarabilecek.

  EA, SimCity'nin kendi online oyun platformu Origin'in yanı sıra, diğer online perakendecilerde de bulunacağını belirtti. Şirket ayrıca, geride kalan bir aylık süre içinde oyunun tam 1.3 milyon satış rakamına ulaştığını açıkladı.

  HIZ SORUNUNA HAZIRLIKLI

  Yeni SimCity'de, 'Cheetah Speed' oyun hızı ayarının bulunacağı da diğer önemli duyurulardan biri. En hızlı oyun hızında şehir inşa etme özelliği, geçmişte EA sunucularındaki aşırı yüklenme nedeniyle iptal edilmişti.Mac oyuncularının eklenmesiyle, EA sunucularında geçmişte olduğu gibi bir sorun yaşanmaması ve şirketin hız sorununa hazırlıklı olduğu düşünülüyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir