Petrol
97.92
-1.69%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
438.713
1.58%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Simge'nin annesi bizi hiç yalnız bırakmadı

  'Saba Tümer'le Bugün' programına katılan Murat Kadıoğlu, çok özel açıklamalarda bulundu.
  • 01.12.2011 - 16:55
  Simge'nin annesi bizi hiç yalnız bırakmadı

  Simge nin annesi bizi hiç yalnız bırakmadı #1

  Kayınvalidesinin kendilerini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen Kadıoğlu; "Annesi köye falan dönse aramızda sorun kalmayacak ama bizi hiç yalnız bırakmıyor." dedi.

  Bütün bu yaşanan süreci kayınvalidesinin planladığını söyleyen Kadıoğlu şöyle konuştu; "Ben düzgün bir şekilde anlaşarak boşanmak istiyorum fakat o programlara katılıp saçma sapan şeyler anlatıyor. Ben rezillik olmadan boşanmak istiyorum. İnşallah bir karar verir de temiz bir şekilde boşanırız. Bu yaşadıklarımızdan sonra Simge'ye olan sevgim de bitti. Onu artık sevmiyorum. Ona karşı olan düşüncelerim bu olaylardan sonra değişti. Amacı belli yani. Zaten annesi ortada olmasa hiçbir sorun kalmaz. Bütün bu planları kendisi yapmıştır. Annesi köye falan dönse böyle sorunlar yaşamayız."

  "ANNESİ ONU KUKLA GİBİ OYNATIYOR"

  Evli kaldıkları dönemde Simge Tertemiz'in annesinin kendilerini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen Kadıoğlu kayınvalidesi hakkında şöyle konuştu; "Simge'yle zamanında mutlu günler geçirdik. Ama hamilelik olayı olmasaydı hala da devam ederdik. Ben evlenmeye hazır olmadığımı kendisine söylemiştim. Evliliğe kesinlikle hazır değildim. Bir de aile tarafı var. Bizim aile tarafı hacı. Zorla ikna ettim onları. Evlenelim, çocuk olduktan sonra boşayacağım dedim. Evlenmeseydik de sevgili kalabiliriz diye düşünüyordum. Fakat, annesi Simge'yi inanılmaz şekilde kukla gibi oynatıyor. Mesela hamileyken tatile gittik annesi de geldi. Kendisi de 'Annem tabii ki gelecek.' dedi. Düşünsenize, yalnız kalmak için tatile gidiyorsunuz kayınvalideniz de geliyor. Zaten hep bizde kalıyordu. Yüzüne karşı 'Bari haftada bir gün gel.' diyordum. Veya gündüz gel, akşam evine git diyordum. Akşam evde yatacağım rahat rahat yatamıyordum. Zaten bu özveriyi gösteremeyeceğimi bildiğim için de evliliğe karşıydım. Ve sonuç olarak gösteremedim de."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir