Euro
9.6895
0.87%
Dolar
8.0809
0.92%
Altın
462.14
1.73%
Borsa
1.41
0.14%
Bitcoin
493.524
-3.30%
13ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 13 C

  Windows İçin Youtube: MetroTUBE

  Windows Phone kullanıcılarının en büyük talebi olan Youtube uygulamasına Microsoft çözümü: WP 8 MetroTUBE
  • 21.04.2013 - 12:55
  Windows İçin Youtube: MetroTUBE

  Windows İçin Youtube: MetroTUBE #1

  Nokia Lumia ile beraber, kullanıcı sayısını arttırarak popülerliği yakalayan Windows Phone 8, kullanıcılar tarafından görülen eksiklikleri giderme çalışmalarına devam ediyor. Kullanıcılar tarafından yaşanılan en büyük sorun ise Youtube’un kendi uygulaması olmaması nedeniyle tarayıcıdan giriliyor olması.

  Windows Phone kullanıcılarının daha hızlı ve özgür kullanabilecekleri yeni uygulamanın adı ise MetroTUBE. Uygulamanın test aşamasında belirli kullanıcılar tarafından iyi yorumlar alması üzerine Windows geliştiricileri bu konudaki çalışmalarını hızlandırdı. Bağımlılık yaptığını iddia eden kullanıcılar yeni uygulamanın en yakın zamanda marketteki yerini almasını bekliyor. LazyWorm Applications desteğiyle yapılan WP uyumlu Youtube uygulaması, Windows’un Metro (RT) arayüzünde de kullanılacak.

  RT arayüzüne sıcak bakmayan kullanıcılar tarafından her ne kadar gereksiz görünse de, izlenilen video ve sayfa performansı konusunda tarayıcıdan daha iyi bir verim sunulacağından söz ediliyor. Ücretsiz gelecek yeni sosyal video paylaşım uygulaması, gelirini uygulama içindeki bağış özelliğiyle sağlayacak.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir