Euro
10.1411
0.01%
Dolar
8.6437
-0.04%
Altın
486.75
-0.26%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
409.801
-0.79%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye'de

  Sony firması, SmartWatch 2, SBH 52 Sony akıllı bluetooth kulaklık ve QX10 lens kamerayı Türkiye'de satışa sundu.
  • 27.11.2013 - 12:03
  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye'de

  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye de #1

  Sony'nin en iyi teknolojilerini Xperia ailesine taşıyan Sony Mobile; son akıllı saati SmartWatch 2, SBH 52 akıllı bluetooth kulaklığı ve kamera deneyimini farklılaştıran QX10 kamera lensini Türkiye'deki tüketicileriyle buluşturuyor.

  AKILLI SAATTEN DAHA FAZLASI İÇİN SMARTWATCH 2

  Tek dokunuşla yakın alan iletişimi (Near Field Communication – NFC) sağlayan dünyanın ilk Android işletim sistemi uyumlu akıllı saati olan Sony SmartWatch 2 akıllı telefonlar için vazgeçilmez bir aksesuar olmaya hazırlanıyor.

  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye de #2

  1.6 inçlik ekranı ile Sony SmartWatch 2 akıllı saat IP 57 su ve toza dayanıklılık akımını sürdürüyor. NFC ve Bluetooth 3 destekli ürün Xperia™ kullanıcılarının telefonlarına gelen aramalarına cevap vermesine ve e-posta dahil tüm bildirimlerini okumasına yardımcı oluyor. Batarya ömrü artırılan ve iyileştirilmiş görüntü özellikleri ile öne çıkan Sony SmartWatch 2 499 TL fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor.

  QX10 LENS İLE FOTOĞRAFÇILIĞIN SINIRLARINI ZORLAYIN

  Sony'nin en son efsanelerinden biri olan QX10 lens akıllı telefonlardaki kameraları profesyonel bir kameraya dönüştürüyor. Akıllı telefonların arkasına takılarak ya da telefondan bağımsız kullanılabilen lens, telefonun yetişemediği tüm alanlara girebiliyor ve çektiği görüntüyü bağlı olunan telefondan görüntülenmesine de yardımcı oluyor. NFC ve Wi-Fi bağlantısını destekleyen QX10 lens 18 MegaPiksel'e kadar fotoğraf yakalayabiliyor. 10X optik zum yapabilen QX10 ½.3'' 18.2 MP Exmor R algılayıcısına sahip. 260 kare çekim yapmaya yetecek kadar batarya ömrü olan lens 30 FPS video kaydı da yapabiliyor. NFC veya Wi-Fi destekli Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumlu QX10 lens'in Türkiye satış fiyatı 599 TL.

  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye de #3

  EN YENİLİKÇİ KULAKLIK SBH 52

  HD ses ve tek dokunuşla NFC bağlantı özelliklerini destekleyen dünyanın ilk kablosuz mini kulaklığı Akıllı Bluetooth Kulaklık SBH 52 kişiselleştirilebilir özellikleriyle Sony'nin en yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor.

  Xperia dünyasının beklenen aksesuarları Türkiye de #4

  RDS özellikli FM radyo görevi de üstlenen SBH 52 hem kulaklık hem ahize olarak kullanılabiliyor. Kullanıcıların akıllı telefonlarını yanlarında tutmalarına gerek kalmadan, hareket halindeyken ve ellerini kullanmadan telefon görüşmesi yapmalarına fırsat veren akıllı kulaklığın ekranında kimlerin aradığı görülebiliyor. Bluetooth özellikli akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumlu aksesuar 299 TL üzerinden satın alınabiliyor. SBH52 özellikle büyük ekranıyla tüketicilere akıllı telefonda full HD büyük ekran tecrübesi sunan Xperia Z Ultra ile uyumlu bir eş niteliği taşıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir