taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3937
6.1399
1221.57
91686.35
211.669

Teoman alkolü fazla kaçırınca dayak yedi

Önceki gece gittiği eğlence mekanında alkolü fazla kaçıran şarkıcı, 2 kadınla flört etmeye çalışınca müşterilerden dayak yedi.

Haber Merkezi | 29.11.2016 - 08:33..

1

Bir dönemin olaylı şarkıcısı Teoman, annesine verdiği sözü tutamıyor. Seneler önce alkolü bırakacağını annesine söz verdiğini açıklayan Teoman, bu sözünü tutamayarak hemen her gece eğlencede görüntülenmeye devam ediyor.

ETİLER'DE ALKOL ALDI

Güneş'ten Ahmet Döğen'in haberine göre, alkol sorunu yaşayan rock şarkıcısı önceki gece Etiler’de bir mekan eğlenemeye gitti. Burada alkolünde etkisi ile mekandaki iki kadın müşteriye sarkıntılık ettiği iddia edildi.

Teoman alkolü fazla kaçırınca dayak yedi

4 MÜŞTERİ DÖVDÜ

Mekan görevlilerinden gelen uyarılara aldırış etmeden bu tavrına devam ettiği söylenen şarkıcının görevliler tarafından çıkarılmak istendiği de söylendi. Mekan ile yaşanan bu tartışmanın ardından alkolünde etkisi ile iyice zıvanadan çıkan şarkıcıyı mekandaki diğer 4 müşterinin dövdüğü iddialar arasında yerini aldı.

Teoman alkolü fazla kaçırınca dayak yedi

HASTANEYE KALDIRILDI

Şarkıcının bu tavrından rahatsız olan ve kadın müşterilere sarkıntılık ettiği için dayak yediği iddia edilen şarkıcının gece yarısı hastaneye giderek tedavi olduğu ve bu durumdan şikayetçi olmadığı da gelen bilgiler arasında yerini aldı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir