taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.47475
6.14645
1202.945
91445.28
211.759

THY ile Belavia'dan ortak uçuş anlaşması

THY, Belarus’un en büyük hava yolu şirketi ve bayrak taşıyıcısı ile 1 Mayıs'tan itibaren geçerli olmak üzere ortak uçuş anlaşması yaptı.

AA | 02.05.2018 - 10:55..

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Belarus’un en büyük hava yolu şirketi ve bayrak taşıyıcısı Belavia ile 1 Mayıs'tan itibaren geçerli olmak üzere kod paylaşımı anlaşması yapıldı.

ORTAK UÇUŞ ANLAŞMASI

Anlaşma ile iki hava yolu şirketi, İstanbul-Minsk hattında karşılıklı olarak bir diğerinin seferine kendi uçuş kodunu koyabilecek.

TALEPTE ARTIŞ

Belavia Genel Müdürü Anatoly Gusarov ise Minsk-İstanbul güzergahının Belavia Havayolları’nın büyüyen uçuş ağında en önemli hatlardan birini teşkil ettiğini, bu iş birliğinin sadece Türkiye ve Belarus arasında değil, İstanbul ve Minsk ötesi seferlerle de talepte önemli bir artış sağlayacağını bildirdi.

GELİŞMEYE DEVAM EDECEK

Başlangıçta her iki hava yolu, İstanbul-Minsk hattında karşılıklı olarak birbirlerinin seferlerine kendi kodlarını koyabilecek. Önümüzdeki dönem geliştirilmesi hedeflenen anlaşma sayesinde, her iki hava yolu şirketinin birbirini tamamlayan tarife yapısı ile yolcular bölgedeki bağlantı uçuşlardan rahatlıkla yararlanabilecek.

THY ile Belavia'dan ortak uçuş anlaşması

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)