taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.47485
6.1526
1202.96
91445.28
211.779

Tipini beğenmediği adamı bıçaklayan Osmaniyeli tutuklandı

Osmaniye'de caddede yürürken "tipi hoşuma gitmedi" dediği adamı bıçaklayan Hasan D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İHA | 06.01.2016 - 14:30..

1

Kadirli'de bulunan Atatürk Caddesi'nde meydana gelen olayda, caddede yürüyen Hasan D. yanından geçen 46 yaşındaki Murat Çavuş isimli kişiye önce baktı, sonra geri dönüp Murat Çavuş’u sırtından bıçakladı.

Aldığı bıçak darbesinin acısıyla geri dönen Murat Çavuş yol ortasında elinde bıçak olan Hasan D.’den kendini savunmaya çalıştı. Hasan D. birkaç hamle daha yaptıysa da Murat Çavuş kaçmayı başardı.

POLİS ELİNDE BIÇAKLA YAKALADI

Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri Hasan D.’yi suç aleti bıçakla olayın gerçekleştiği yerden 200 metre ileride yakaladı. Sırtından aldığı bıçak darbesiyle yaralanan Murat Çavuş ise olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Murat Çavuş’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Tüm bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Tipin hoşuma gitmedi deyip bıçakladı

"TİPİ HOŞUMA GİTMEDİ"

Gözaltına alınan Hasan D.’nin ise emniyetteki ilk sorgusunda bıçakladığı Murat Çavuş’u hiç tanımadığını söylediği, bıçaklama sebebini ise "tipi hoşuma gitmedi" şeklinde belirttiği öğrenildi. Hasan D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)