taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.46445
6.2007
1304.715
104774.5
229.345

Tokat'ta tır ve kamyonlar buzlanma yüzünden yola çıkamadı

Yoğun tipi ve buzlanma yüzünden tır ve kamyon gibi büyük araçların trafiğe çıkmasına izin vermeyen polis ekipleri, ağır tonajlı otomobil sürücülerini 14 saatliğine benzin istasyonunda misafir etti.

İHA | 09.01.2019 - 11:33..
Whatsapp ile paylaş

Tokat-Sivas kara yolu Geyraz Mahallesi'nde şehir çıkışında uygulama yapan trafik ekipleri, gece saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde devam eden tipi ve buzlanma nedeniyle, ağır tonajlı araçların yola çıkmasına izin vermedi.

KAMYONLAR 14 SAAT BENZİN İSTASYONUNDA BEKLEMEK ZORUNDA KALDI

Yaklaşık 14 saattir bir benzin istasyonunda bekletilen tır ve kamyonlar, uzun kuyruklar oluşturdu. Yolcu otobüsleri, otomobil ve minibüsler için yol açık tutulurken, kara yolları ekipleri, 1650 rakımlı Çamlıbel geçidi ve Kızıleniş mevki ile Yatmış bölgesinde yaşanan buzlanmaya karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tokat'ta tır ve kamyonlar buzlanma yüzünden yola çıkamadı

Tokat'ta tır ve kamyonlar buzlanma yüzünden yola çıkamadı ViDEO

"YOLUN TIRLARA AÇILMASINI BEKLİYORUZ"

Samsun’dan yüklediği buğdayı Mardin’e tır ile götürmek için yola çıkan Aydın Öztürk, uzun bir süredir bekletildiklerini ifade ederek, “Valimiz sağolsun bizlere çay ve çorba ikramında bulundu. Burada yolun tırlara açılmasını bekliyoruz. Birkaç saat daha sürebilir.” dedi.

Tokat'ta tır ve kamyonlar buzlanma yüzünden yola çıkamadı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir