taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Topbaş ve Şahin'den İstanbul'da karla mücadele açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, AKOM'da karla mücadelede son durumu anlattı.


Whatsapp ile paylaş
Topbaş ve Şahin'den İstanbul'da karla mücadele açıklaması

topbaş

Kar yağışı İstanbul'daki yaşamı olumsuz etkiledi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul Valisi Vasip Şahin kameralar karşısına geçerek karla nasıl mücadele ettiklerini anlattı.

OKULLAR YARIN TATİL OLACAK MI?

Vali Şahin, okulların tatiline ilişkin kararın akşam verileceğini söyledi. Sürücüleri uyaran Şahin, "Emniyet şeridini boş bırakmalarını rica ediyorum. Tüm sürücülerimizden duyarlılık bekliyorum" dedi.

5000 BİN KİŞİ 1050 ARAÇ

Yer yer 60 santim kalınlığını bulan kar yağışı gerçekleştiğine dikkat çeken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ise 5000 kişinin 1050 araçla birlikte yoğun ve koordineli bir şekilde çalıştığını söyledi.

Kadir Topbaş'tan karla mücadele açıklaması İZLE

VAPUR YERİNE MARMARAY

Kadir Topbaş, toplu taşıma araçlarının sefer sayılarının artırıldığını duyurdu. Topbaş, deniz hatlarında ise Adalar seferlerinde sıkıntılar yaşandığını ifade ederek Boğaz geçişlerinde Marmaray'ın hizmet verdiğini anlattı.

Topbaş devamında karla mücadeleyle ilgili şunları söyledi:

"Sokak hayvanlarının da ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyor. Doğalgazda kısmen bir sıkıntı var bir iki mahallede o da telafi edilmiş olacak. Bu yoğun ve baskın diyebileceğimiz tipi halinde insanlarımız mümkün mertebe toplu taşıma araçlarını kullansınlar. Mümkün olduğunca dışarı çıkmamalarını tavsiye ediyorum"

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir