taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7408
6.3203
1463.44
104828.18
270.071
50397.32

Toyota yeni C-HR konseptini sergileyecek

Toyota, 2014 Paris Motor Show’da C Crossover segmentine bakışını yansıtan yeni C-HR konseptinin dünya lansmanını gerçekleştirecek.

22.09.2014 - 12:49..
Whatsapp ile paylaş

uu

2014 Paris Motor Show'un en dikkat çeken modellerinden biri olacak Toyota C-HR Konsept, C segmentine yeni bir bakış açısı getirmeye hazırlanıyor.

Toyota C-HR Konsept, elmas yapısını andıran tasarımı ile segmentini yepyeni bir tema ile tanıştıracak. Kompakt kabin profili, tıpkı bir elmasın dayanıklılığı gibi keskin ve sert çizgilerini yansıtan gövde tasarımı ile birleşiyor.

Toyota yeni C-HR konseptini sergileyecek

İLK İPUÇLARINI SERGİLEYECEK

Toyota C-HR konseptinin ön tasarımı, Toyota'nın "Keen Look- Keskin Bakış" ve "Under Priority- Öncelikli" kimliğinin gelişimini temsil etmenin yanı sıra gelecekteki Toyota araçlarının yeni tasarım anlayışının da ilk ipuçlarını sergileyecek.

Yandan bakıldığında incelikle işlenmiş keskin çizgili alt gövde, kaslı çamurluklar ve agresif açılı arka omuz çizgisi ile son derece akıcı bir kabin mimarisine sahip.

İlk bakışta dikkat çeken, havacılıktan esinlenilmiş, akıcı tasarımı ile arka stop grubu, Toyota C-HR Konsept'in geniş omuz yapısını daha da güçlendiriyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir