taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.498

TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan, Doç. Dr. Halit Yerebakan'ın sunduğu sağlık programıyla sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Haber Merkezi | 11.09.2017 - 11:15..
TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

Her şeyin başı sağlık deriz ama çoğu zaman hasta olmadan da doktora gitmeyiz. Evde, işte, sokakta bizi neyin hasta ettiğini bilmez, yiyip içtiklerimize, yattığımız yatağın özelliklerine, giysilerimizin uygunluğuna fazla dikkat etmeyiz. Oysa hasta olmayı önlemek, tedavi olmaktan çok daha kolaydır.

Hasta olmayı önleyen yepyeni program Doktor Geldi TRT 1’de...

SAĞLIKTAKİ YENİ REHBERİNİZ

Hafta içi her gün Doç. Dr. Halit Yerebakan’nın sunduğu Doktor Geldi 11 Eylül pazartesiden itibaren TRT 1’de sağlıktaki yeni rehberiniz ve tek adresiniz olacak.

TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

SAĞLIKLI YAŞAMIN TÜYOLARI BURADA

Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan programda, A’dan Z’ye sağlık ve sağlıklı yaşama dair her şey bu programda konuşulacak. Alanında uzman doktorlarla daha bilinçli ve daha sağlıklı olmanın tüm tüyoları ekranlara gelecek.

Doktor Geldi 1. Tanıtım VİDEO

DR. HALİT YEREBAKAN UYGULAMALI ANLATACAK

Sokaktaki insanlar soracak, uzmanlar yanıtlayacak. Dr. Halit Yerebakan’dan deneyler, hastalardan hikayeler, evde uygulanabilecek sağlık testleri, hangi rahatsızlık neyin habercisi bu programda anlatılacak.

TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

KALP VE DAMAR CERRAHİSİNİN GENÇ İSMİ

Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu Doktor Geldi, sürprizlerle pazartesiden itibaren hafta içi her gün TRT 1'de.

Doktor Geldi 2. Tanıtım VİDEO

TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

Doktor Geldi 3. Tanıtım VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)